Český tenisový svaz

Jašek David

Datum narození:
06.06.2004
Platnost reg. do:
20.03.2020
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Praga-Vysočany
1184 (4)
 
 
 
2016
TK Praga-Vysočany
334 (12)
 
 
 
2017
Lob S.A. Bohnice, zs
217 (1)
746 (4)
 
 
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
 
210 (12)
 
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
 
141 (1)
397 (6)
 
2020
Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
279 (9)
638 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.třída C
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A
1
2.
06. 2.třída C
11.5.2019, TJ Radlice B - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
3.
06. 2.třída C
25.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK Hanspaulka A
1
4.
06. 2.třída C
15.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - Sportovní klub Žižkov Praha A
0
5.
06. 2.třída C
22.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
1
1.
09. 3.třída B
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - SK Satalice B
1
2.
09. 3.třída B
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - Progress
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.třída C
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A
0
2.
06. 2.třída C
11.5.2019, TJ Radlice B - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
3.
06. 2.třída C
25.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK Hanspaulka A
0
4.
06. 2.třída C
15.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - Sportovní klub Žižkov Praha A
0
5.
06. 2.třída C
22.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
0
1.
09. 3.třída B
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - SK Satalice B
0
2.
09. 3.třída B
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - Progress
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
8.6.2019, 09. 3.třída B
Lob S.A. Bohnice, zs D - Progress
team Hahn, Jašek - Šimůnek, Šulc 6:2, 2:6, 0:1
získané body: 0 b.
12.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/-

32>16 Hujo Ondřej- Jašek David5:7, 6:4, 1:0 (4)
získané body: 0 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

32>16 Kubelka, Mach - Janko, Jašek 6:4, 6:3
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, TK Start Praha-Topolka - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
2.
22. 1.třída B
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Sokol Vysočany D
3
3.
22. 1.třída B
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Radlice A
6
4.
22. 1.třída B
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
5.
22. 1.třída B
9.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Konstruktiva, z.s. A
1
6.
22. 1.třída B
16.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
7.
22. 1.třída B
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - Tenis Cibulka A
3
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, TK Start Praha-Topolka - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
2.
22. 1.třída B
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Sokol Vysočany D
5
3.
22. 1.třída B
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Radlice A
5
4.
22. 1.třída B
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
5.
22. 1.třída B
9.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Konstruktiva, z.s. A
1
6.
22. 1.třída B
16.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Lob S.A. Bohnice, zs A
6
7.
22. 1.třída B
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - Tenis Cibulka A
0
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30