Český tenisový svaz

Brož Tobiáš

Datum narození:
05.03.2005
Platnost reg. do:
05.12.2019
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK HAMR, o.s.
399 (12)
 
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
151 (20)
885 (3)
 
 
2018
SK HAMR, z.s.
174 (1)
384 (6)
 
 
2019
SK HAMR, z.s.
 
138 (15)
652 (4)
 
2020
SK HAMR, z.s.
 
84 (1)
257 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.07.2019, Primaska Open

Sportovní klub Žižkov Praha (C - 350), K: 4/4

1
 Jednotlivci celkem
1/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.07.2019, Primaska Open

Sportovní klub Žižkov Praha (C - 350), K: 4/4

1
 Jednotlivci celkem
1/1
01.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

8>4 Brož, Rybín - Papoušek, Skokan 6:0, 5:7, 1:0
4>2 Brož, Rybín - Hertl, Kopecký 6:3, 7:6
2>1 Svoboda, Novák - Brož, Rybín 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

16>8 Brož, Rybín - Pepelanov, Procházka 4:6, 7:5, 1:0 (6)
8>4 Bažant, Uhřík - Brož, Rybín 6:2, 6:0
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK HAMR, z.s. C
1
2.
22. 1.třída B
5.5.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Start Praha-Topolka
1
3.
22. 1.třída B
12.5.2019, TJ Sokol Vysočany D - SK HAMR, z.s. C
6
4.
22. 1.třída B
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
5.
22. 1.třída B
9.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
0
6.
22. 1.třída B
16.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. A - SK HAMR, z.s. C
1
7.
22. 1.třída B
23.6.2019, SK HAMR, z.s. C - LTC Modřany 2005 B
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK HAMR, z.s. C
2
2.
22. 1.třída B
5.5.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Start Praha-Topolka
0
3.
22. 1.třída B
12.5.2019, TJ Sokol Vysočany D - SK HAMR, z.s. C
5
4.
22. 1.třída B
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs A
6
5.
22. 1.třída B
9.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
2
6.
22. 1.třída B
16.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. A - SK HAMR, z.s. C
1
7.
22. 1.třída B
23.6.2019, SK HAMR, z.s. C - LTC Modřany 2005 B
6
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

16>8 Brož, Rybín - Soukup, Tuša 6:0, 6:4
8>4 Paroulek, Filip - Brož, Rybín 2:6, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 28 b.
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

16>8 Voleský, Brož - Laštovička, Hänel 6:3, 6:1
8>4 Brill, Vašenka - Voleský, Brož 5:7, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 34 b.
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

32>16 Brož, Voleský - Kolářík, Čepl 6:3, 6:2
16>8 Brož, Voleský - Krakovský, Blumaier 2:6, 6:0, 1:0 (7)
8>4 Brož, Voleský - Čížek, Leipner 6:2, 6:1
4>2 Opluštil, Vašenka - Brož, Voleský 6:2, 6:3
získané body: 53 b.
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: -/8

16>8 Brož, Kusý - Petera, Soukup 6:4, 6:1
8>4 Brož, Kusý - Petrofský, Petrofský 6:1, 7:6 (4)
4>2 Hozman, Hanzelín - Brož, Kusý 7:5, 6:2
získané body: 22 b.