Český tenisový svaz

Hrdina Aleš

Datum narození:
12.04.2003
Platnost reg. do:
30.12.2018
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
WILSON Tenis Centrum
213 (15)
 
 
 
2015
SK HAMR, o.s.
98 (30)
 
 
 
2016
SK HAMR, o.s.
45 (1)
140 (15)
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
 
106 (20)
 
 
2018
TK Neridé
 
60 (1)
334 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.09.2018

Slavoj Čerčany (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.09.2018

Slavoj Čerčany (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1
15.09.2018

Slavoj Čerčany (C - 300), K: 4/4

8>4 Hrdina, Válek - Sekyra, Vorálek 6:0, 6:1
4>2 Hrdina, Válek - Šťastný, Vítek 7:6, 6:1
2>1 Hrdina, Válek - Bimka, Spolek 6:4, 6:3
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
28.4.2018, SK Meteor Praha A - SK Aritma Praha B
0
2.
03. 1.třída B
5.5.2018, TC VŠ Praha - SK Meteor Praha A
1
3.
03. 1.třída B
19.5.2018, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 B
3
4.
03. 1.třída B
26.5.2018, Sokol Petrovice A - SK Meteor Praha A
0
5.
03. 1.třída B
9.6.2018, SK Meteor Praha A - TK Start Praha-Topolka C
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
28.4.2018, SK Meteor Praha A - SK Aritma Praha B
1
2.
03. 1.třída B
5.5.2018, TC VŠ Praha - SK Meteor Praha A
0
3.
03. 1.třída B
19.5.2018, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 B
8
4.
03. 1.třída B
26.5.2018, Sokol Petrovice A - SK Meteor Praha A
5
5.
03. 1.třída B
9.6.2018, SK Meteor Praha A - TK Start Praha-Topolka C
0
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18
01.12.2017

Sokol Petrovice (C - 400), K: 5/5

4>2 Hrdina, Kračman - Křížek, Uhřík 6:2, 7:6
2>1 Hrdina, Kračman - Střelec, Sklenka 6:4, 1:6, 1:0
získané body: 20 b.
10.03.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

4>2 Hrdina, Palán - Kubelka, Bega 4:6, 6:4, 1:0 (6)
2>1 Kratochvíl, Kopecký - Hrdina, Palán 6:1, 7:6 (4)
získané body: 10 b.
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

16>8 Hrdina, Apltauer - Kafka, Janko 6:2, 6:1
8>4 Vencl, Zámečník - Hrdina, Apltauer 6:4, 6:4
získané body: 7 b.
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/8

16>8 Beneš, Hrdina - Novák, Froňka 6:0, 7:5
8>4 Beneš, Hrdina - Koukal, Makovička 2:6, 7:6 (3), 1:0 (3)
4>2 Januška, Semerák - Beneš, Hrdina 6:2, 6:2
získané body: 22 b.
06.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/4

8>4 Krischke, Hrdina - Kulhánek, Tauber 6:4, 6:4
4>2 Janko, Kameník - Krischke, Hrdina 6:7, 6:4, 7:6
získané body: 7 b.
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

32>16 Agovič Semi- Hrdina Aleš7:5, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

8>4 Bernas, Hrdina - Gosler, Miller 3:6, 6:1, 1:0 (4)
4>2 Bernas, Hrdina - Mikula, Durovič 6:1, 6:4
2>1 Bernas, Hrdina - Zapský, Vencl scr.
získané body: 20 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

64>32 Hrdina Aleš- Šubert Vítek6:4, 6:1
32>16 Lukáš Břetislav- Hrdina Aleš1:6, 7:5, 6:1
získané body: 16 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16>8 Beneš, Hrdina - Horálek, Novotný 6:1, 7:5
8>4 Kazda, Marcolla - Beneš, Hrdina 6:2, 6:2
získané body: 16 b.
09.12.2017, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: -/4

8>4 Palán, Hrdina - Drbohlav, Sommer 6:1, 6:1
4>2 Palán, Hrdina - Jungmann, Stauch 3:6, 6:2, 1:0 (3)
2>1 Schneider, Phan - Palán, Hrdina 6:2, 7:6 (2)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, 1. Vestecká sportovní - TK Radošovice
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK Radošovice - LTC Kolín
9
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, Lokomotiva Beroun - TK Radošovice
4
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TK Radošovice
0
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Radošovice - F.H.TK Dobřichovice
0
6.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Radošovice - TK Neridé
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, 1. Vestecká sportovní - TK Radošovice
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK Radošovice - LTC Kolín
6
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, Lokomotiva Beroun - TK Radošovice
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TK Radošovice
0
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Radošovice - F.H.TK Dobřichovice
0
6.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Radošovice - TK Neridé
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19