Český tenisový svaz

Bažant Filip

Datum narození:
25.01.2002
Platnost reg. do:
14.12.2020
Klub:
LTK TEPLICE o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
LTC Litvínov
615 (6)
1003 (3)
 
 
2014
LTC Litvínov
232 (15)
631 (4)
 
 
2015
LTK TEPLICE o.s.
127 (1)
295 (9)
 
 
2016
LTK TEPLICE o.s.
 
186 (12)
 
 
2017
LTK TEPLICE o.s.
 
162 (1)
635 (4)
 
2018
LTK TEPLICE o.s.
 
 
278 (9)
 
2019
LTK TEPLICE o.s.
 
 
183 (12)
619 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
2
24.08.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

20
 Jednotlivci celkem
20/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
2
24.08.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
29/2
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

16>8 Bažant, Marek - Brett, Šúchal 6:2, 6:7 (5), 1:0 (6)
8>4 Bažant, Marek - Janis, Kohoutek 3:6, 7:6 (5), 1:0 (8)
4>2 Šilhavý, Černý - Bažant, Marek scr.
získané body: 22 b.
24.08.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

8>4 Bažant, Uhřík - Danko, Mareš 6:0, 6:2
4>2 Vild, Tocik - Bažant, Uhřík 3:6, 7:6 (34)
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
27.04 2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Dubí A
1
2.
DA1A
04.05.2019, TK Chomutov - LTK TEPLICE o.s.
1
3.
DA1A
08.05.2019, LTC Panorama Teplice - LTK TEPLICE o.s.
0
4.
DA1A
25.05.2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - LTK TEPLICE o.s.
0
5.
DA1A
08.06.2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Kadaň
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
27.04 2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Dubí A
1
2.
DA1A
04.05.2019, TK Chomutov - LTK TEPLICE o.s.
1
3.
DA1A
08.05.2019, LTC Panorama Teplice - LTK TEPLICE o.s.
0
4.
DA1A
25.05.2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - LTK TEPLICE o.s.
0
5.
DA1A
08.06.2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Kadaň
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
27.04 2019, DA1A
LTK TEPLICE o.s. - TK Dubí A
team Bažant, Vodráško - Batík, Bohos 6:4, 6:2
získané body: 1 b.
08.05.2019, DA1A
LTC Panorama Teplice - LTK TEPLICE o.s.
team Hovorka, Holán - Bažant, Kraus 6:7, 6:2, 10:2
získané body: 0 b.
08.06.2019, DA1A
LTK TEPLICE o.s. - TK Kadaň
team Bažant, Hujo - Trepesch, Vaško 6:1, 6:2
získané body: 1 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 400), K: 4/4

20
2
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

0
3
15.12.2018, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

20
4
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

15
5
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
6
26.01.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

30
7
02.02.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 500), K: 8/8

22
8
09.02.2019, Halový oblastní přebor družstev

severočeský (P - 400), K: 8/8

30
9
16.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

0
10
02.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

14
11
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/-

27
12
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
13
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

22
14
25.06.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 5/4

0
15
29.06.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 4/4

30
16
20.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/-

20
17
10.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

30
18
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

0
19
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

16
21
31.08.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/-

20
22
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
23
14.09.2019, Dorost

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

20
24
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
25
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

0
26
09.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
393/25

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 400), K: 4/4

15
2
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

22
3
15.12.2018, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

10
4
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

10
5
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
6
26.01.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

15
7
02.02.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 500), K: 8/8

0
8
09.02.2019, Halový oblastní přebor družstev

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
9
16.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

0
10
02.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

14
11
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/-

-
12
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

20
13
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

16
14
25.06.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 5/4

0
15
29.06.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 4/4

15
16
20.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/-

-
17
10.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
18
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

8
19
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

16
20
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

0
21
31.08.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/-

-
22
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

16
23
14.09.2019, Dorost

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

15
24
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
25
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

-
26
09.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/5

20
 Jednotlivci celkem
234/21
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Bažant, Kollár - Hertl, Šťastný 6:7 (5), 6:3, 1:0 (10)
8>4 Bažant, Kollár - Novák, Haňkovský 6:2, 6:2
4>2 Novák, Bušek - Bažant, Kollár 4:6, 6:1, 1:0 (4)
získané body: 22 b.
15.12.2018, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

8>4 Bažant, Šich - Sklenička, Šubert 6:3, 6:7 (109)
4>2 Páral, Kollár - Bažant, Šich 7:6 (4), 6:3
získané body: 10 b.
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

8>4 Bažant, Sigl - Hianik, Novák 6:0, 6:0
4>2 Bažant, Sigl - Laibl, Hänel 6:1, 5:7, 7:6
2>1 Uhřík, Zapský - Bažant, Sigl 5:7, 6:3, 7:6
získané body: 10 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

32>16 Bažant Filip- Holík Denis6:2, 6:2
16>8 Bažant Filip- Fáček Erik6:1, 3:6, 1:0 (5)
8>4 Král David- Bažant Filip6:3, 1:6, 1:0 (6)
získané body: 15 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Bažant, Uhřík - Brož, Rybín 6:2, 6:0
4>2 Bažant, Uhřík - Froňka, Beran 6:4, 6:4
2>1 Bažant, Uhřík - Slabihoudek, Zlatohlávek 7:6 (4), 6:4
získané body: 20 b.
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

32>16 Zapský, Bažant - Babka, Musil 6:3, 6:3
16>8 Janis, Keller - Zapský, Bažant 6:2, 7:6 (1)
získané body: 8 b.
14.09.2019, Dorost

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

4>2 Kollár, Bažant - Patyk, Dvorský 6:1, 6:3
2>1 Kollár, Bažant - Bureš, Kubišta 7:5, 6:3
získané body: 15 b.