Český tenisový svaz

Svoboda Daniel

Datum narození:
10.11.2003
Platnost reg. do:
28.11.2018
Klub:
TJ Solidarita Praha 10
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Solidarita Praha 10
804 (6)
 
 
 
2015
TJ Solidarita Praha 10
682 (6)
 
 
 
2016
TJ Solidarita Praha 10
488 (1)
632 (4)
 
 
2017
TJ Solidarita Praha 10
 
329 (9)
1008 (3)
 
2018
TJ Solidarita Praha 10
 
195 (1)
824 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.08.2018, Praha Wilson Circuit 2017 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 6/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.08.2018, Praha Wilson Circuit 2017 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 6/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. 3.třída B
28.4.2018, TJ Kyje Praha 14 A - Sportcentrum Uhříněves
0
2.
09. 3.třída B
19.5.2018, Baník Praha A - TJ Kyje Praha 14 A
0
3.
09. 3.třída B
26.5.2018, TJ Kyje Praha 14 A - TC ESO Praha z.s.
0
4.
09. 3.třída B
16.6.2018, TJ Kyje Praha 14 A - Sokol Petrovice B
1
5.
09. 3.třída B
23.6.2018, Tenis klub FÉNIX Nedvězí A - TJ Kyje Praha 14 A
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. 3.třída B
28.4.2018, TJ Kyje Praha 14 A - Sportcentrum Uhříněves
4
2.
09. 3.třída B
19.5.2018, Baník Praha A - TJ Kyje Praha 14 A
1
3.
09. 3.třída B
26.5.2018, TJ Kyje Praha 14 A - TC ESO Praha z.s.
0
4.
09. 3.třída B
16.6.2018, TJ Kyje Praha 14 A - Sokol Petrovice B
2
5.
09. 3.třída B
23.6.2018, Tenis klub FÉNIX Nedvězí A - TJ Kyje Praha 14 A
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
29.4.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Tenis Cibulka A
1
2.
22. 1.třída B
20.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
3.
22. 1.třída B
27.5.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TJ Solidarita Praha 10
1
4.
22. 1.třída B
10.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 - LTC Modřany 2005 A
6
5.
22. 1.třída B
17.6.2018, TJ Radlice B - TJ Solidarita Praha 10
4
6.
22. 1.třída B
24.6.2018, SK Aritma Praha A - TJ Solidarita Praha 10
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
29.4.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Tenis Cibulka A
0
2.
22. 1.třída B
20.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Lob S.A. Bohnice, zs A
5
3.
22. 1.třída B
27.5.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TJ Solidarita Praha 10
2
4.
22. 1.třída B
10.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 - LTC Modřany 2005 A
0
5.
22. 1.třída B
17.6.2018, TJ Radlice B - TJ Solidarita Praha 10
3
6.
22. 1.třída B
24.6.2018, SK Aritma Praha A - TJ Solidarita Praha 10
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22