Český tenisový svaz

Janko Antonín

Datum narození:
15.11.2003
Platnost reg. do:
20.04.2019
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
LOB Slovan Bohnice
1718 (3)
 
 
 
2015
LOB Slovan Bohnice
514 (9)
 
 
 
2016
LOB Slovan Bohnice
191 (1)
508 (4)
 
 
2017
Lob S.A. Bohnice, zs
 
195 (12)
908 (3)
 
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
 
132 (1)
411 (6)
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
287 (9)
996 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
16. 4.třída E
28.4.2018, SK HAMR, z.s. E - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
2.
16. 4.třída E
19.5.2018, DTJ Jinonice - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
3.
16. 4.třída E
9.6.2018, TJ Sokol Stodůlky - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
4.
16. 4.třída E
16.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs D - TO Spartak Modřany
0
5.
16. 4.třída E
23.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs D - Sportovní klub Žižkov Praha C
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
16. 4.třída E
28.4.2018, SK HAMR, z.s. E - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
2.
16. 4.třída E
19.5.2018, DTJ Jinonice - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
3.
16. 4.třída E
9.6.2018, TJ Sokol Stodůlky - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
4.
16. 4.třída E
16.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs D - TO Spartak Modřany
0
5.
16. 4.třída E
23.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs D - Sportovní klub Žižkov Praha C
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
3
16.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
4
12.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
5
27.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
6
23.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
7
24.02.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
8
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
9
10.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

10
10
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
11
24.03.2018, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

0
12
06.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/5

0
13
14.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/6

0
14
21.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

10
15
30.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
16
02.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/4

15
17
06.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/4

0
18
09.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

0
19
11.07.2018, Slaný Cup

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

10
20
13.07.2018

TK Radošovice (C - 200), K: 4/4

0
21
21.07.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/-

0
22
11.08.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
23
23.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/4

10
24
25.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
25
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16
26
31.08.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/-

0
27
08.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

0
28
15.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

10
29
28.09.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

10
30
29.09.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 5/5

0
31
06.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

-
32
01.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
166/30

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
3
16.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
4
12.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
5
27.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
6
23.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
7
24.02.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
8
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
9
10.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

0
10
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
11
24.03.2018, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

0
12
06.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/5

0
13
14.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/6

0
14
21.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

10
15
30.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
16
02.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/4

0
17
06.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/4

10
18
09.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

10
19
11.07.2018, Slaný Cup

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

7
20
13.07.2018

TK Radošovice (C - 200), K: 4/4

10
21
21.07.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/-

-
22
11.08.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

5
23
23.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/4

0
24
25.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

5
25
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

0
26
31.08.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/-

-
27
08.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

7
28
15.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

0
29
28.09.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

0
30
29.09.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 5/5

0
31
06.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

0
32
01.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: -/5

7
 Jednotlivci celkem
91/30
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

16>8 Hrdina, Apltauer - Kafka, Janko 6:2, 6:1
získané body: 0 b.
30.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

8>4 Voleský, Janko - Taláb, Taláb 6:2, 6:7, 1:0
4>2 Voleský, Janko - Brož, Herczeg 7:6, 1:6, 1:0
2>1 Vavřík, Makovec - Voleský, Janko 7:6, 6:4
získané body: 10 b.
06.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/4

16>8 Janko, Kameník - Dolenský, Dolenský 6:3, 6:1
8>4 Janko, Kameník - Mazanec, Soukup 6:3, 6:3
4>2 Janko, Kameník - Krischke, Hrdina 6:7, 6:4, 7:6
2>1 Bažant, Uhřík - Janko, Kameník 6:3, 6:7, 7:6
získané body: 10 b.
13.07.2018

TK Radošovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Janko, Kameník - Chvapil, Frýdl 6:2, 6:1
4>2 Janko, Kameník - Janus, Hagino 6:3, 6:3
2>1 Beneš, Beneš - Janko, Kameník scr.
získané body: 10 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16>8 Mareš, Durovič - Janko, Říha 6:2, 6:0
získané body: 0 b.
15.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Holec, Bušek - Novák, Janko 6:3, 7:6
získané body: 0 b.
28.09.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

8>4 Krechler, Vojta - Janko, Šupka 5:7, 1:0, scr.
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
29.4.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
2.
22. 1.třída B
6.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - LTC Modřany 2005 A
0
3.
22. 1.třída B
20.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Lob S.A. Bohnice, zs A
6
4.
22. 1.třída B
27.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - SK Aritma Praha A
0
5.
22. 1.třída B
10.6.2018, Tenis Cibulka A - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
6.
22. 1.třída B
17.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Sport Kolovraty A
1
7.
22. 1.třída B
24.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Radlice B
3
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
29.4.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
2.
22. 1.třída B
6.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - LTC Modřany 2005 A
0
3.
22. 1.třída B
20.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
4.
22. 1.třída B
27.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - SK Aritma Praha A
0
5.
22. 1.třída B
10.6.2018, Tenis Cibulka A - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
6.
22. 1.třída B
17.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Sport Kolovraty A
5
7.
22. 1.třída B
24.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Radlice B
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17