Český tenisový svaz

Zámečník Adam

Datum narození:
29.05.2003
Platnost reg. do:
24.10.2018
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Olymp Praha
178 (20)
929 (3)
 
 
2015
TK Olymp Praha
73 (35)
803 (3)
 
 
2016
TK Olymp Praha
37 (1)
179 (12)
 
 
2017
TK Olymp Praha
 
61 (30)
583 (4)
 
2018
TJ Sokol Vysočany
 
38 (1)
227 (12)
 
2019
TJ Sokol Vysočany
 
 
126 (15)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.třída C
5.5.2018, LTC Svoboda Praha B - TJ Sokol Vysočany B
1
2.
06. 2.třída C
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Smíchov I.
1
3.
06. 2.třída C
26.5.2018, SK Satalice A - TJ Sokol Vysočany B
1
4.
06. 2.třída C
9.6.2018, TJ Sokol Vysočany B - SK HAMR, z.s. D
0
5.
06. 2.třída C
23.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - TJ Sokol Vysočany B
1
1.
08. 3.třída A
28.4.2018, TJ Sokol Vysočany C - TJ Radlice D
1
2.
08. 3.třída A
16.6.2018, TJ Sokol Vysočany C - Tempo Praha A
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.třída C
5.5.2018, LTC Svoboda Praha B - TJ Sokol Vysočany B
1
2.
06. 2.třída C
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Smíchov I.
5
3.
06. 2.třída C
26.5.2018, SK Satalice A - TJ Sokol Vysočany B
0
4.
06. 2.třída C
9.6.2018, TJ Sokol Vysočany B - SK HAMR, z.s. D
0
5.
06. 2.třída C
23.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - TJ Sokol Vysočany B
1
1.
08. 3.třída A
28.4.2018, TJ Sokol Vysočany C - TJ Radlice D
1
2.
08. 3.třída A
16.6.2018, TJ Sokol Vysočany C - Tempo Praha A
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
3
16.12.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
4
06.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
6
19.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

20
7
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
8
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

27
9
23.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

20
10
03.03.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

30
11
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
12
24.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

30
13
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

40
15
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
16
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

22
17
13.07.2018

TK Radošovice (C - 200), K: 4/-

10
18
21.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/-

15
19
25.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
20
28.08.2018, PŘEBOR ČOS OPEN

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

20
21
31.08.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/-

30
22
07.09.2018, Sokol Horní Počernice

Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek (C - 200), K: 4/4

0
23
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

18
24
29.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/5

0
25
01.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
367/24

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
3
16.12.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
06.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
6
19.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

10
7
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
8
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
9
23.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
10
03.03.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

-
11
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
12
24.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

15
13
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

20
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
15
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

19
16
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

8
17
13.07.2018

TK Radošovice (C - 200), K: 4/-

-
18
21.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/-

-
19
25.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
20
28.08.2018, PŘEBOR ČOS OPEN

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

20
21
31.08.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/-

-
22
07.09.2018, Sokol Horní Počernice

Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek (C - 200), K: 4/4

7
23
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

13
24
29.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/5

10
25
01.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
217/18