Český tenisový svaz

Chvapil Viktor

Datum narození:
11.08.2004
Platnost reg. do:
05.06.2022
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Sparta Praha
1058 (4)
 
 
 
2016
TK Sparta Praha
349 (12)
 
 
 
2017
TK Sparta Praha
203 (1)
337 (9)
 
 
2018
TK Sparta Praha
 
242 (12)
913 (3)
 
2019
TK Sparta Praha
 
270 (1)
466 (6)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25- II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
1
2.
25- II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Tsport Votice o.s. - TK Čelákovice
0
3.
25- II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, Sparta Kutná Hora - TK Čelákovice
4
4.
25- II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK Čelákovice - TJ LTC Poděbrady
1
5.
25- II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
6.
25- II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Benešov - TK Čelákovice
3
7.
25- II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Čelákovice - TK Radošovice B
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25- II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
1
2.
25- II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Tsport Votice o.s. - TK Čelákovice
3
3.
25- II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, Sparta Kutná Hora - TK Čelákovice
4
4.
25- II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK Čelákovice - TJ LTC Poděbrady
2
5.
25- II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
6.
25- II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Benešov - TK Čelákovice
0
7.
25- II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Čelákovice - TK Radošovice B
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017, DTJ Jinonice

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/-

15
2
08.12.2017

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

20
3
15.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
4
27.12.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/-

0
5
28.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

20
6
20.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

20
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/-

0
8
03.02.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

10
9
10.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

0
10
17.02.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 5/-

0
11
10.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/-

0
12
24.03.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

0
13
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/-

0
14
30.06.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

0
15
05.07.2018, O pohár města Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

0
16
18.07.2018, A3

TK Vítkovice 1926 z.s. (A - 400), K: 12/-

0
17
28.07.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/-

0
18
18.08.2018, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/4

15
19
08.09.2018, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 200), K: 4/-

15
20
22.09.2018

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
27.09.2018, A5

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
115/21

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017, DTJ Jinonice

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/-

-
2
08.12.2017

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

10
3
15.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
4
27.12.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/-

-
5
28.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
6
20.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

-
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/-

-
8
03.02.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
9
10.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

10
10
17.02.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 5/-

-
11
10.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/-

-
12
24.03.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
13
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/-

-
14
30.06.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

-
15
05.07.2018, O pohár města Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

0
16
18.07.2018, A3

TK Vítkovice 1926 z.s. (A - 400), K: 12/-

-
17
28.07.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/-

-
18
18.08.2018, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/4

10
19
08.09.2018, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 200), K: 4/-

-
20
22.09.2018

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
27.09.2018, A5

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
30/6

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
28.4.2018, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
0
2.
31. 1.třída A
5.5.2018, LTC Modřany 2005 B - TK Sparta Praha B
0
3.
31. 1.třída A
26.5.2018, TK Sparta Praha B - TJ Radlice B
0
4.
31. 1.třída A
9.6.2018, SK Meteor Praha A - TK Sparta Praha B
0
5.
31. 1.třída A
16.6.2018, TK Sparta Praha B - TENIS Klánovice
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
28.4.2018, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
0
2.
31. 1.třída A
5.5.2018, LTC Modřany 2005 B - TK Sparta Praha B
0
3.
31. 1.třída A
26.5.2018, TK Sparta Praha B - TJ Radlice B
0
4.
31. 1.třída A
9.6.2018, SK Meteor Praha A - TK Sparta Praha B
0
5.
31. 1.třída A
16.6.2018, TK Sparta Praha B - TENIS Klánovice
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0