Český tenisový svaz

Arefe Tarkan

Datum narození:
20.11.2004
Platnost reg. do:
12.05.2021
Klub:
1. Vestecká sportovní o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
1. Vestecká sportovní o.s
421 (1)
871 (3)
 
 
2018
1. Vestecká sportovní o.s
 
487 (6)
1125 (3)
 
2019
1. Vestecká sportovní o.s
 
280 (1)
856 (3)
 
2020
1. Vestecká sportovní o.s
 
 
325 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09 - III. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (6) - Sokol Říčany B (2)
0
2.
09 - III. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (6) - TK Mnichovo Hradiště B (5)
1
3.
09 - III. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tenis Semice a.s. (3) - 1. Vestecká sportovní o.s. (6)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09 - III. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (6) - Sokol Říčany B (2)
0
2.
09 - III. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (6) - TK Mnichovo Hradiště B (5)
3
3.
09 - III. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tenis Semice a.s. (3) - 1. Vestecká sportovní o.s. (6)
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
30.11.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/4

8>4 Arefe, Cihelka - Beneš, Voláček 6:2, 6:2
4>2 Arefe, Cihelka - Babka, Vild 7:6 (5), 7:6 (6)
2>1 Arefe, Cihelka - Toman, Bořek-Dohalský 6:7 (6), 7:6 (6), 1:0 (6)
získané body: 15 b.
11.01.2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

8>4 Arefe, Ben Ahmed - Voláček, Brož 7:5, 6:4
4>2 Arefe, Ben Ahmed - Slabihoudek, Kopecký 6:1, 6:0
2>1 Vala, Janko - Arefe, Ben Ahmed 7:6, 4:6, 1:0
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - Tenis Dobříš (5)
0
2.
21 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Lokomotiva Zdice - 1. Vestecká sportovní o.s. (1)
1
3.
21 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Beroun, z.s. (6) - 1. Vestecká sportovní o.s. (1)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - Tenis Dobříš (5)
0
2.
21 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Lokomotiva Zdice - 1. Vestecká sportovní o.s. (1)
4
3.
21 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Beroun, z.s. (6) - 1. Vestecká sportovní o.s. (1)
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8