Český tenisový svaz

Kubín Matěj

Datum narození:
15.05.2002
Platnost reg. do:
08.11.2020
Klub:
TK Radegast
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
Rožnovský tenisový klub
330 (12)
 
 
 
2014
Rožnovský tenisový klub
118 (25)
437 (6)
 
 
2015
Rožnovský tenisový klub
28 (1)
169 (12)
 
 
2016
Rožnovský tenisový klub
 
75 (25)
740 (4)
 
2017
TK Radegast
 
36 (1)
264 (9)
 
2018
TK Radegast
 
 
134 (15)
 
2019
TK Radegast
 
 
114 (15)
 
2020
TK Radegast
 
 
95 (20)
 
22.02.2020, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 500), K: 6/6

8>4 Káňa, Kubín - Bako, Filo 7:5, 6:2
4>2 Káňa, Kubín - Guráš, Kovařík 5:7, 6:0, 1:0 (8)
2>1 Káňa, Kubín - Boháč, Kadora 7:5, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 27 b.
29.08.2020, Podhostýnský Open

TK Bystřice p.H. (C - 400), K: 4/4

8>4 Zeithamel, Kubín - Čech, Petřík 6:2, 6:3
4>2 Zeithamel, Kubín - Segeťa, Krhut 1:6, 6:3, 1:0 (7)
2>1 Zeithamel, Kubín - Ventrča, Hrazdil 6:4, 3:6, 1:0 (3)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-Severomoravská divize
20.06.2020, TK Na Dolině o.s. B(6) - TK DEZA Valašské Meziříčí B(1)
0
2.
MONETA-Severomoravská divize
27.06.2020, TK DEZA Valašské Meziříčí B(1) - VSK VŠB-TU Ostrava B(4)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-Severomoravská divize
20.06.2020, TK Na Dolině o.s. B(6) - TK DEZA Valašské Meziříčí B(1)
0
2.
MONETA-Severomoravská divize
27.06.2020, TK DEZA Valašské Meziříčí B(1) - VSK VŠB-TU Ostrava B(4)
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
06.12.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 8/8

16>8 Kubín, Vašenka - Pozdenkov, Doušek 3:6, 7:6 (1), 1:0 (10)
8>4 Kubín, Vašenka - Kozumplík, Valenta 7:5, 6:2
4>2 Kubín, Vašenka - Veigert, Melichar 6:2, 6:2
2>1 Kubín, Vašenka - Polách, Říha 6:3, 6:2
získané body: 45 b.
01.02.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 6/6

8>4 Dokoupil, Kubín - Kondler, Zavadil 6:0, 6:1
4>2 Dokoupil, Kubín - Kubáň, Lankočí 6:7 (5), 6:3, 1:0 (7)
2>1 Dokoupil, Kubín - Kysilko, Janík 6:2, 6:4
získané body: 27 b.
07.02.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 8/8

16>8 Galuška, Kubín - Bako, Nedvídek 6:3, 6:1
8>4 Galuška, Kubín - Gedeon, David 7:6 (2), 6:1
4>2 Galuška, Kubín - Fojtů, Janík 6:1, 7:5
2>1 Galuška, Kubín - Machala, Zeithamel 6:7, 6:2, 1:0 (3)
získané body: 45 b.
01.07.2020, DOLINA OPEN

TK Na Dolině o.s. (B - 400), K: 9/8

16>8 Zeithamel, Kubín - Fojtů, Lankočí 6:3, 3:6, 1:0 (1)
8>4 Káňa, Glocman - Zeithamel, Kubín 6:4, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 16 b.
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16>8 Kubín, Zeithamel - Križan, Laštovička 7:5, 7:6 (5)
8>4 Kubín, Zeithamel - Fojtů, Komrska 2:6, 6:2, 1:0 (6)
4>2 Kubín, Zeithamel - Juřena, Blumaier 6:0, 7:5
2>1 Kubín, Zeithamel - Klakurka, Doušek 6:2, 6:4
získané body: 45 b.
15.08.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: 8/8

16>8 Kubín, Káňa - Lankočí, OLŠAR 6:4, 6:2
8>4 Kubín, Káňa - Zeithamel, Pozdenkov 6:2, 6:0
4>2 Kubín, Káňa - Doušek, Klakurka 6:4, 6:2
2>1 Hrazdil, Opálka - Kubín, Káňa 7:6 (3), 6:2
získané body: 30 b.
20.08.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 400), K: 12/12

16>8 Kubín, Galuška - Foldyna, Woniakowski 6:1, 6:2
8>4 Kubín, Galuška - Mališ, Zapletal 6:4, 6:7 (9), 1:0 (4)
4>2 Horák, Bartoň - Kubín, Galuška 6:2, 7:6 (4)
získané body: 53 b.