Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
16.-16.06. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha |
Kódové číslo: |
916546 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
106 00 Praha 10 | |
Tel. (2): |
724 160 083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 15.03.2018 18:47:52 |
2. |
Petrásek Anna Marie | 03.12.2009 | SK Meteor Praha | volná karta | 16.03.2018 10:05:12 |
3. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | volná karta | 16.03.2018 13:28:35 |
4. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 16.03.2018 13:43:35 |
5. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2018 20:32:06 |
6. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | volná karta | 17.03.2018 21:18:06 |
7. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 17.03.2018 22:31:42 |
8. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 18.03.2018 23:38:50 |
9. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 19.03.2018 22:13:38 |
10. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | volná karta | 28.03.2018 13:30:10 |
11. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 28.03.2018 16:38:02 |
12. |
Kreysa Jan | 02.09.2009 | LTK Liberec | volná karta | 01.04.2018 10:58:51 |
13. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 09.04.2018 12:04:52 |
14. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | volná karta | 11.04.2018 09:28:30 |
15. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 12.04.2018 21:08:43 |
16. |
Kraml Robin | 12.10.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 15.04.2018 20:50:03 |
17. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 16.04.2018 20:59:04 |
18. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.04.2018 16:06:54 |
19. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 02.05.2018 18:46:37 |
20. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 21.05.2018 23:02:42 |
21. |
Benáčková Veronika | 22.06.2009 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 31.05.2018 18:59:41 |
22. |
Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | volná karta | 02.06.2018 21:48:04 |
23. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 05.06.2018 17:21:28 |
24. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 08.06.2018 23:34:58 |
25. |
Souček Lukáš | 18.10.2009 | Sokol Petrovice | volná karta | 10.06.2018 07:23:33 |
26. |
Heřmanová Tereza | 27.06.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 10.06.2018 16:40:43 |
27. |
Kolas Maryia | 19.05.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 11.06.2018 11:54:56 |
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 29.04.2018 10:35:16 |
2. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | odhlášeno hráčem | 22.05.2018 14:03:51 |
3. |
Cízner Maxim | 10.10.2009 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 24.05.2018 10:42:22 |
4. |
Fiala Vojtěch | 20.09.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 29.05.2018 16:19:35 |
5. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 31.05.2018 08:33:40 |
6. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | odhlášeno hráčem | 03.06.2018 20:21:42 |
7. |
Vohralík Jan Jonáš | 07.10.2009 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 04.06.2018 11:21:38 |
8. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 09.06.2018 11:15:15 |
9. |
Sirotková Julie | 06.06.2009 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 12.06.2018 10:59:34 |
10. |
Hrubeš Jan | 05.09.2009 | Sokol Čimice | odhlášeno hráčem | 12.06.2018 20:00:20 |
11. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 12.06.2018 20:56:05 |
12. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 13.06.2018 08:06:35 |
13. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | odhlášeno hráčem | 13.06.2018 08:49:23 |
14. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 13.06.2018 19:29:58 |
15. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 13.06.2018 21:21:40 |
16. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 13.06.2018 21:37:50 |
17. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 13.06.2018 22:07:50 |
18. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 13.06.2018 22:08:09 |
19. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 13.06.2018 23:32:49 |
20. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno pořadatelem | 14.06.2018 08:59:13 |
21. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 14.06.2018 09:23:07 |
22. |
Benetková Jessica | 13.03.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno pořadatelem | 14.06.2018 21:47:36 |
23. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | odhlášeno pořadatelem | 14.06.2018 21:48:11 |
24. |
Rakušan Elisa Sophia | 16.08.2009 | TK Horní Měcholupy | odhlášeno pořadatelem | 15.06.2018 09:24:43 |
25. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | odhlášeno pořadatelem | 15.06.2018 15:40:23 |
26. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | odhlášeno pořadatelem | 15.06.2018 15:40:43 |