Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
16.-16.06. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916546 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 13:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (2): |
724 160 083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků proběhne v pondělí 11.6. Info pro náhradníky: následně sledujte odhlášky z hlavní soutěže do pátku do 18 hodin, následně už se pořadí v systému nemůže změnit. Neomluvená účast hráčů, kteří byli v hlavní soutěži, má vliv na pořadí pro přijetí na další turnaje. Ladislav Havelka
Turnaj je součástí Letního hamerského babytenisového okruhu, který se skládá z 11 turnajů. Do celkového pořadí se započítávají výsledky ze všech turnajů. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
15.03.2018 18:47:52 |
2. |
Petrásek Anna Marie |
03.12.2009 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
volná karta |
16.03.2018 10:05:12 |
3. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
|
|
|
volná karta |
16.03.2018 13:28:35 |
4. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
volná karta |
16.03.2018 13:43:35 |
5. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
17.03.2018 20:32:06 |
6. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
|
|
|
volná karta |
17.03.2018 21:18:06 |
7. |
Zdeňková Anna |
25.03.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
volná karta |
17.03.2018 22:31:42 |
8. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
18.03.2018 23:38:50 |
9. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
19.03.2018 22:13:38 |
10. |
Šimek Dominik |
01.06.2009 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
28.03.2018 13:30:10 |
11. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
|
|
|
volná karta |
28.03.2018 16:38:02 |
12. |
Kreysa Jan |
02.09.2009 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
01.04.2018 10:58:51 |
13. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
09.04.2018 12:04:52 |
14. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
volná karta |
11.04.2018 09:28:30 |
15. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
12.04.2018 21:08:43 |
16. |
Kraml Robin |
12.10.2010 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
15.04.2018 20:50:03 |
17. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
16.04.2018 20:59:04 |
18. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
20.04.2018 16:06:54 |
19. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
02.05.2018 18:46:37 |
20. |
Zajíčková Kateřina |
07.02.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
21.05.2018 23:02:42 |
21. |
Benáčková Veronika |
22.06.2009 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
volná karta |
31.05.2018 18:59:41 |
22. |
Krechler Daniel |
21.04.2009 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
02.06.2018 21:48:04 |
23. |
Navrátilová Veronika |
26.07.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
volná karta |
05.06.2018 17:21:28 |
24. |
Sekerková Veronika |
03.09.2009 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
08.06.2018 23:34:58 |
25. |
Souček Lukáš |
18.10.2009 |
Sokol Petrovice |
|
|
|
volná karta |
10.06.2018 07:23:33 |
26. |
Heřmanová Tereza |
27.06.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
10.06.2018 16:40:43 |
27. |
Kolas Maryia |
19.05.2009 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
11.06.2018 11:54:56 |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.04.2018 10:35:16 |
2. |
Veselá Viktorie |
13.03.2009 |
TK Most |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.05.2018 14:03:51 |
3. |
Cízner Maxim |
10.10.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2018 10:42:22 |
4. |
Fiala Vojtěch |
20.09.2010 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.05.2018 16:19:35 |
5. |
Jančarová Mariana |
01.11.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2018 08:33:40 |
6. |
Růžek Matyáš |
26.03.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.06.2018 20:21:42 |
7. |
Vohralík Jan Jonáš |
07.10.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2018 11:21:38 |
8. |
Wolfgramm Sophia |
05.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
09.06.2018 11:15:15 |
9. |
Sirotková Julie |
06.06.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.06.2018 10:59:34 |
10. |
Hrubeš Jan |
05.09.2009 |
Sokol Čimice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.06.2018 20:00:20 |
11. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
12.06.2018 20:56:05 |
12. |
Havlíková Viktorie |
08.11.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2018 08:06:35 |
13. |
Buldra Jan |
20.02.2010 |
Sport club Na Zámečku |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2018 08:49:23 |
14. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2018 19:29:58 |
15. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2018 21:21:40 |
16. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2018 21:37:50 |
17. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2018 22:07:50 |
18. |
Šebek Filip |
08.07.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2018 22:08:09 |
19. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2018 23:32:49 |
20. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
14.06.2018 08:59:13 |
21. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
14.06.2018 09:23:07 |
22. |
Benetková Jessica |
13.03.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
14.06.2018 21:47:36 |
23. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
14.06.2018 21:48:11 |
24. |
Rakušan Elisa Sophia |
16.08.2009 |
TK Horní Měcholupy |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
15.06.2018 09:24:43 |
25. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
15.06.2018 15:40:23 |
26. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
15.06.2018 15:40:43 |
|