Český tenisový svaz

Havlíková Viktorie

Datum narození:
08.11.2010
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
Lokomotiva Zdice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
Lokomotiva Zdice
113 (15)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, SK Tenis Kladno (3) - Lokomotiva Zdice (4)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, SK Tenis Kladno (3) - Lokomotiva Zdice (4)
7
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/-

20
2
07.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/-

7
3
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

20
4
21.12.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/4

20
5
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

7
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

22
7
11.01.2020, Žatec cup

TK Žatec (C - 500), K: 4/-

15
8
18.01.2020, METROPOLITNÍ CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

10
9
01.02.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

20
10
16.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

0
11
22.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/-

0
12
29.02.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 500), K: 5/-

0
13
07.03.2020, HIGHLAND SPORT CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

20
14
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

7
15
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 4/4

30
16
04.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

15
17
07.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

15
18
18.07.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

30
19
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

20
20
25.07.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

30
21
01.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 4/-

7
22
10.08.2020, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/4

15
23
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/-

15
24
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

16
25
22.08.2020

TK Choceň (C - 300), K: 4/-

0
26
05.09.2020

TK Kadaň (C - 300), K: 4/4

0
27
12.09.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

15
28
19.09.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/-

30
29
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
430/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/-

-
2
07.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/-

-
3
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

0
4
21.12.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/4

7
5
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

16
7
11.01.2020, Žatec cup

TK Žatec (C - 500), K: 4/-

-
8
18.01.2020, METROPOLITNÍ CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

15
9
01.02.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

7
10
16.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

7
11
22.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/-

-
12
29.02.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 500), K: 5/-

-
13
07.03.2020, HIGHLAND SPORT CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

15
14
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

15
15
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 4/4

15
16
04.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

7
17
07.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

15
18
18.07.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

15
19
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

15
20
25.07.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

0
21
01.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 4/-

-
22
10.08.2020, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/4

15
23
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/-

-
24
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
25
22.08.2020

TK Choceň (C - 300), K: 4/-

-
26
05.09.2020

TK Kadaň (C - 300), K: 4/4

10
27
12.09.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

15
28
19.09.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/-

-
29
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
199/19

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Zdice (3) - Tenis Dobříš (5)
9
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Bohutín, z.s. (2) - Lokomotiva Zdice (3)
1
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Beroun, z.s. (8) - Lokomotiva Zdice (3)
6
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Zdice (3) - Tenis Dobříš (5)
0
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Bohutín, z.s. (2) - Lokomotiva Zdice (3)
3
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Beroun, z.s. (8) - Lokomotiva Zdice (3)
4
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23