Český tenisový svaz

Růžek Matyáš

Datum narození:
26.03.2009
Platnost reg. do:
23.10.2019
Klub:
TJ Solidarita Praha 10
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
4.5.2019, Tenis Cibulka - TJ Solidarita Praha 10 B
1
2.
34. 2.třída B
11.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Spoje Praha B
1
3.
34. 2.třída B
8.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TŠ Hostivař
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
4.5.2019, Tenis Cibulka - TJ Solidarita Praha 10 B
1
2.
34. 2.třída B
11.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Spoje Praha B
0
3.
34. 2.třída B
8.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TŠ Hostivař
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

0
2
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

15
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/-

0
4
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

10
5
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
6
26.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

10
7
02.02.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 5/5

0
8
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

0
9
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

10
10
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

10
11
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
12
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/-

0
13
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
14
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
15
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

0
16
25.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 5/-

15
17
11.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
18
25.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

0
19
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

10
20
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

7
21
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

7
22
12.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
23
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/6

15
 Jednotlivci celkem
138/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

10
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/-

-
4
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

0
5
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
6
26.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
7
02.02.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 5/5

0
8
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
9
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

0
10
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

7
11
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
12
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/-

-
13
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
14
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
15
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
16
25.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 5/-

-
17
11.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
18
25.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

0
19
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

0
20
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
21
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

7
22
12.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
23
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/6

10
 Jednotlivci celkem
51/15
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Růžek, Voldřich - Vedral, Roubal 1:6, 6:4, 1:0 (4)
4>2 Tikovský, Mutl - Růžek, Voldřich 6:2, 6:1
získané body: 10 b.
26.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Köhler, Roubal - Růžek, Drul 6:2, 6:2
získané body: 0 b.
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

8>4 Kumpera, Wey - Růžek, Germala 7:6, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

8>4 Ambrož, Růžek - Cízner, Pecka 6:1, 6:0
4>2 Trázník, Vaigl - Ambrož, Růžek 6:0, 6:4
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, SK OAZA Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. C
0
3.
41. 1.třída A
26.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TGC Kunratice
1
4.
41. 1.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Konstruktiva, z.s.
1
5.
41. 1.třída A
23.6.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 A
1
1.
44. 2.třída B
12.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TK Čechie Karlín z.s.
4
2.
44. 2.třída B
9.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Spoje Praha B
1
3.
44. 2.třída B
16.6.2019, Sportcentrum Uhříněves - TJ Solidarita Praha 10 B
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, SK OAZA Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. C
0
3.
41. 1.třída A
26.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TGC Kunratice
3
4.
41. 1.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Konstruktiva, z.s.
1
5.
41. 1.třída A
23.6.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 A
1
1.
44. 2.třída B
12.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TK Čechie Karlín z.s.
0
2.
44. 2.třída B
9.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Spoje Praha B
4
3.
44. 2.třída B
16.6.2019, Sportcentrum Uhříněves - TJ Solidarita Praha 10 B
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16