Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
20.-24.03.
Pořadatel:
TK Neridé (A - 800)
Místo konání:
TK Neridé, V Chotejně
Kódové číslo:
606165
Dvorců + povrch:
3 greenset
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiroušek Roman
V Chotejně 7/700
102 00 Praha 10 - Hostivař
Tel. (1):
603 203 842
E-mail:
tkneride@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
17
35
0
 
17.01.2020 10:14:23
2.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
18
35
0
 
04.11.2019 08:24:05
3.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
23
35
0
 
01.11.2019 00:08:16
4.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
25
30
0
 
01.12.2019 14:07:16
5.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
0
 
16.11.2019 20:03:24
6.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
25.12.2019 10:40:24
7.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
42
30
0
 
22.11.2019 20:08:35
8.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
0
 
06.01.2020 15:31:58
9.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
0
 
04.11.2019 19:55:30
10.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
30.01.2020 22:29:26
11.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
 
04.02.2020 15:14:52
12.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
0
 
01.11.2019 21:50:32
13.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
0
 
30.12.2019 20:20:11
14.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
 
01.11.2019 09:33:11
15.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
0
 
03.02.2020 12:27:20
16.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
0
 
10.02.2020 20:32:25
17.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
69
20
0
 
16.02.2020 10:21:06
18.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
0
 
04.01.2020 18:31:53
19.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
 
27.01.2020 14:13:37
20.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
07.11.2019 17:32:02
21.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
0
 
13.11.2019 09:20:33
22.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
 
17.02.2020 14:50:51
23.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
 
17.01.2020 20:15:54
24.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
90
15
0
 
02.02.2020 20:26:57
25.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
94
15
16
 
03.11.2019 12:26:37
26.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
 
09.02.2020 11:47:07
27.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
0
 
10.02.2020 14:06:39
28.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
101
15
0
 
12.11.2019 13:46:32
29.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
102
15
0
 
07.02.2020 21:15:43
30.
Adamcová Jessica 21.08.2006 LTC Humpolec
105
15
0
 
02.11.2019 21:19:37
31.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
0
 
12.01.2020 11:26:48
32.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
20.12.2019 01:41:56
33.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
17.12.2019 15:51:57
34.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
 
11.01.2020 20:19:52
35.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
0
 
05.11.2019 16:13:54
36.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
0
 
02.02.2020 23:55:15
37.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
118
15
0
 
22.12.2019 00:06:05
38.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
0
 
29.12.2019 21:00:39
39.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
121
12
21
 
01.11.2019 10:14:37
40.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
123
12
0
 
21.12.2019 12:22:18
41.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
123
12
0
 
19.02.2020 23:19:39
42.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
 
22.12.2019 08:13:42
43.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
 
19.12.2019 10:15:15
44.
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany
131
12
0
 
13.11.2019 17:35:38
45.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
134
12
56
 
02.02.2020 20:41:07
46.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
 
02.01.2020 19:27:06
47.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
 
04.11.2019 13:10:43
48.
Truksová Veronika 02.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
152
12
0
 
21.02.2020 18:29:57
49.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
0
 
08.11.2019 04:07:03
50.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
 
04.11.2019 22:13:27
51.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
165
12
54
 
20.02.2020 20:21:57
52.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
170
12
0
 
09.12.2019 15:16:48
53.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
172
12
89
 
01.11.2019 00:52:22
54.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
187
9
0
 
02.12.2019 23:32:01
55.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
01.11.2019 00:58:40
56.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
 
01.11.2019 09:22:57
57.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s.
209
9
0
 
03.11.2019 13:54:58
58.
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
214
9
0
 
08.02.2020 10:22:42
59.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
 
11.01.2020 07:27:18
60.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
 
04.11.2019 20:29:34
61.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
 
01.11.2019 00:18:43
62.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
 
14.11.2019 19:08:01
63.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
 
08.12.2019 16:42:20
64.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
 
06.11.2019 09:38:51
65.
Bejčková Adéla 09.04.2008 TK Kadaň
280
6
100
 
07.11.2019 10:36:10
66.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
 
01.11.2019 10:26:21
67.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
294
6
290
 
15.12.2019 10:14:45
68.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
313
6
80
 
04.11.2019 17:36:10
69.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
 
01.11.2019 16:32:42
70.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.11.2019 22:21:05
71.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
357
6
67
 
04.11.2019 12:44:46
72.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
 
01.12.2019 12:38:49
73.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
472
4
81
 
31.01.2020 19:18:43
74.
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé
496
4
88
 
29.01.2020 22:13:22
75.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
516
4
42
 
28.12.2019 18:12:35
76.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
 
04.11.2019 13:06:59
77.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
619
3
182
 
04.11.2019 20:01:14
78.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
693
3
480
 
01.11.2019 08:30:49
79.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
 
05.11.2019 12:32:21
80.
Kostková Tereza 28.09.2007 TC Třinec
796
3
276
 
01.11.2019 00:48:45

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
odhlášeno hráčem
05.01.2020 16:21:44
2.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 22:07:30
3.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 17:21:28
4.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
odhlášeno hráčem
11.02.2020 07:06:22
5.
Kostka Natalia 08.10.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
109
15
625
odhlášeno hráčem
17.02.2020 21:33:35
6.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
odhlášeno hráčem
18.02.2020 21:53:07
7.
Raušová Nikola 27.01.2006 ŽLTC Brno
164
12
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 19:45:06