Český tenisový svaz

Valdmannová Vendula

Datum narození:
10.12.2007
Platnost reg. do:
12.10.2020
Klub:
Tennis Hill Havířov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Tennis Hill Havířov o.s.
171 (15)
 
 
 
2019
Tennis Hill Havířov o.s.
84 (20)
212 (9)
737 (3)
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

20
2
08.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 4/4

0
3
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
4
05.01.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

0
6
19.01.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

15
7
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

16
8
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/8

22
9
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

20
11
02.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

15
12
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/8

0
13
23.03.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

20
14
30.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

10
15
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
16
29.06.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 300), K: 8/8

0
17
06.07.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

20
18
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

16
19
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

45
20
23.08.2019

TK Písek (B - 300), K: 8/8

0
21
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

0
22
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

0
23
20.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/-

0
24
14.12.2018, A1

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 700), K: 12/-

0
25
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

24
26
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

32
27
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: -/15

-
 Jednotlivci celkem
301/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

15
2
08.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 4/4

7
3
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
4
05.01.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

0
6
19.01.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

15
7
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

22
8
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/8

0
9
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

10
11
02.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
12
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/8

0
13
23.03.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

15
14
30.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

15
15
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

8
16
29.06.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 300), K: 8/8

16
17
06.07.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

15
18
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

16
19
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

0
20
23.08.2019

TK Písek (B - 300), K: 8/8

0
21
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

22
22
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

0
23
20.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/-

-
24
14.12.2018, A1

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 700), K: 12/-

-
25
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
26
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

-
27
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: -/15

0
 Jednotlivci celkem
196/23

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
27.04.2019, Tennis Hill Havířov - TK Havířov A
4
2.
Oblastní přebor skupina A
01.05.2019, SK JC Sport Opava B - Tennis Hill Havířov
1
3.
Oblastní přebor skupina A
04.05.2019, Tennis Hill Havířov - TK Slavia Orlová A
4
4.
Oblastní přebor skupina A
25.05.2019, Tennis Hill Havířov - Slavoj Český Těšín
4
5.
Oblastní přebor skupina A
08.06.2019, TJ Start Ostrava - Poruba A - Tennis Hill Havířov
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
27.04.2019, Tennis Hill Havířov - TK Havířov A
4
2.
Oblastní přebor skupina A
01.05.2019, SK JC Sport Opava B - Tennis Hill Havířov
3
3.
Oblastní přebor skupina A
04.05.2019, Tennis Hill Havířov - TK Slavia Orlová A
4
4.
Oblastní přebor skupina A
25.05.2019, Tennis Hill Havířov - Slavoj Český Těšín
5
5.
Oblastní přebor skupina A
08.06.2019, TJ Start Ostrava - Poruba A - Tennis Hill Havířov
0
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/13

0
2
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

LTK Liberec (P), K: 13/13

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/13

40
2
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

LTK Liberec (P), K: 13/13

40
 Jednotlivci celkem
80/2