Český tenisový svaz

Felux Charlotte

Datum narození:
05.10.2007
Platnost reg. do:
28.11.2020
Klub:
TK DEZA Valašské Meziříčí
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK DEZA Valašské Meziříčí
694 (4)
 
 
 
2019
TK DEZA Valašské Meziříčí
195 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, TK Gymnázium Uničov - TJ MSV Studénka
3
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TJ MSV Studénka
3
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TJ MSV Studénka - TK Krnov
1
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, Sokol Zábřeh - TJ MSV Studénka
1
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TJ MSV Studénka - SLOVAN HRANICE
1
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, TK Unex Uničov - TJ MSV Studénka
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, TK Gymnázium Uničov - TJ MSV Studénka
0
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TJ MSV Studénka
6
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TJ MSV Studénka - TK Krnov
1
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, Sokol Zábřeh - TJ MSV Studénka
5
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TJ MSV Studénka - SLOVAN HRANICE
3
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, TK Unex Uničov - TJ MSV Studénka
3
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
2
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

0
3
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/6

0
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

0
5
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

20
6
02.02.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/-

20
7
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

0
8
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
9
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

0
10
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

30
11
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

40
12
30.03.2019, Véska indoor 2018

SK Véska (C - 400), K: 4/-

15
13
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

20
14
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

22
15
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

16
16
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

0
17
20.07.2019, Podhostýnská juniorka 2019

TK Bystřice p.H. (C - 200), K: 4/-

30
18
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
19
27.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/-

30
20
03.08.2019, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 200), K: 4/-

30
21
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
22
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
335/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

28
3
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/6

0
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

0
5
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

20
6
02.02.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/-

-
7
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

16
8
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
9
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

20
10
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

15
11
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

15
12
30.03.2019, Véska indoor 2018

SK Véska (C - 400), K: 4/-

-
13
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

15
14
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

30
15
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
16
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

0
17
20.07.2019, Podhostýnská juniorka 2019

TK Bystřice p.H. (C - 200), K: 4/-

-
18
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
19
27.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/-

-
20
03.08.2019, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 200), K: 4/-

-
21
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

21
22
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
217/16