Český tenisový svaz

Tikalová Žaneta

Datum narození:
01.10.2007
Platnost reg. do:
01.11.2018
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Sparta Praha
384 (6)
 
 
 
2019
TK Sparta Praha
200 (12)
540 (4)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Čelákovice - Slavoj Čerčany
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Čelákovice - Slavoj Čerčany
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
2
09.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
16.12.2017, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

7
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
5
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/6

15
6
13.01.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
7
20.01.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

10
8
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/4

0
9
02.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

0
10
10.02.2018

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/4

15
11
24.02.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/4

20
12
03.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

15
13
17.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 5/5

0
14
23.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
15
31.03.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

15
16
21.04.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 5/5

15
17
02.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
18
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

7
19
30.06.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

0
20
09.07.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

15
21
14.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

15
22
17.07.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/4

15
23
28.07.2018, O pohár předsedy

LTC Domažlice (C - 200), K: 4/-

15
24
04.08.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
25
11.08.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

15
26
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

10
27
24.08.2018, Mladší žactvo

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

0
28
27.08.2018, B7

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
29
15.09.2018, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

0
30
22.09.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
31
28.09.2018

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16
32
29.09.2018

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
312/32

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

7
2
09.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
16.12.2017, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

7
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
5
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/6

0
6
13.01.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
7
20.01.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
8
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/4

7
9
02.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

0
10
10.02.2018

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/4

7
11
24.02.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/4

10
12
03.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

10
13
17.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 5/5

0
14
23.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
15
31.03.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

-
16
21.04.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 5/5

10
17
02.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
18
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

0
19
30.06.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

10
20
09.07.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

15
21
14.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
22
17.07.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/4

10
23
28.07.2018, O pohár předsedy

LTC Domažlice (C - 200), K: 4/-

-
24
04.08.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

15
25
11.08.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

10
26
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

10
27
24.08.2018, Mladší žactvo

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

10
28
27.08.2018, B7

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
29
15.09.2018, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

10
30
22.09.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
31
28.09.2018

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
32
29.09.2018

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
220/29
30.06.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

16>8 Mottlová Anna- Tikalová Žaneta1:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
0
2.
43 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Čelákovice - LTC Houštka
4
3.
43 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK Benátky nad Jizerou B - TK Čelákovice
1
4.
43 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK Čelákovice
0
5.
43 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Čelákovice - TJ LTC Poděbrady
1
6.
43 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TJ TK Neratovice - TK Čelákovice
4
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
0
2.
43 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Čelákovice - LTC Houštka
4
3.
43 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK Benátky nad Jizerou B - TK Čelákovice
0
4.
43 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK Čelákovice
0
5.
43 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Čelákovice - TJ LTC Poděbrady
0
6.
43 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TJ TK Neratovice - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14