Český tenisový svaz

Tikalová Žaneta

Datum narození:
01.10.2007
Platnost reg. do:
01.11.2020
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Sparta Praha
384 (6)
 
 
 
2019
TK Sparta Praha
200 (12)
539 (4)
 
 
2020
TK Sparta Praha
111 (1)
205 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Čelákovice (1) - WILSON Tenis Centrum (6)
1
2.
24 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK PTA Kolín (7) - TK Čelákovice (1)
1
3.
24 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Čelákovice (1) - TK Radošovice B (4)
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Čelákovice (1) - WILSON Tenis Centrum (6)
0
2.
24 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK PTA Kolín (7) - TK Čelákovice (1)
1
3.
24 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Čelákovice (1) - TK Radošovice B (4)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

0
2
06.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

0
3
14.12.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 4/4

30
4
20.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

10
5
27.12.2019, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 600), K: 8/8

0
6
03.01.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
7
18.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

15
8
25.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

0
9
31.01.2020

Řevnická sportovní (B - 600), K: 8/8

0
10
08.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

10
11
15.02.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

0
12
22.02.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

20
13
29.02.2020, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

15
14
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/5

0
15
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
16
29.06.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
17
08.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

20
18
11.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

20
19
14.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

20
20
06.08.2020, Lípa cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

0
21
17.08.2020, B4

SK HAMR, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
22
21.08.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/-

16
23
24.08.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
24
05.09.2020, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

22
25
12.09.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 300), K: 4/4

0
26
19.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
28
07.12.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
223/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

0
2
06.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

-
3
14.12.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 4/4

10
4
20.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

7
5
27.12.2019, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 600), K: 8/8

0
6
03.01.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

10
7
18.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

7
8
25.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

16
9
31.01.2020

Řevnická sportovní (B - 600), K: 8/8

0
10
08.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

0
11
15.02.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

0
12
22.02.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

10
13
29.02.2020, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

10
14
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/5

0
15
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
16
29.06.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

7
17
08.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

15
18
11.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

15
19
14.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
20
06.08.2020, Lípa cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

0
21
17.08.2020, B4

SK HAMR, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
22
21.08.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/-

-
23
24.08.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
24
05.09.2020, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
25
12.09.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 300), K: 4/4

15
26
19.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
28
07.12.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
147/25

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, LTC Houštka (2) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B (8)
3
2.
32 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Slavoj Český Brod B (5) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B (8)
0
3.
32 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Sokol Říčany (7) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B (8)
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, LTC Houštka (2) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B (8)
4
2.
32 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Slavoj Český Brod B (5) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B (8)
6
3.
32 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Sokol Říčany (7) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B (8)
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14