Český tenisový svaz

Picek Samuel

Datum narození:
01.12.2005
Platnost reg. do:
08.04.2021
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Slavoj Český Brod
1050 (4)
 
 
 
2017
Slavoj Český Brod
445 (9)
 
 
 
2018
Slavoj Český Brod
234 (1)
717 (4)
 
 
2019
Slavoj Český Brod
 
183 (12)
 
 
2020
Slavoj Český Brod
 
137 (1)
704 (4)
 
2021
Slavoj Český Brod
 
 
216 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11. 3.třída D
20.6.2020, SK Satalice B - LTC Radotín A
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11. 3.třída D
20.6.2020, SK Satalice B - LTC Radotín A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/-

15
2
27.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

15
3
18.01.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/4

10
4
25.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/-

0
5
08.02.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

0
6
28.02.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 4/4

0
7
07.03.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/4

10
8
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

19
9
29.06.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

10
10
02.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
11
17.07.2020, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

0
12
28.07.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

20
13
01.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 4/4

7
14
05.08.2020, Cafex Open

SK Žalov (C - 200), K: 4/4

10
15
08.08.2020, Mladcova Open 2020

SK Zlín-Mladcová (C - 300), K: 4/-

0
16
15.08.2020, TC Chrudim Holiday Cup 2020 - U18

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

10
17
20.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

0
18
22.08.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/-

20
19
25.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 5/4

27
20
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/-

16
21
05.09.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

15
22
12.09.2020

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

20
23
19.09.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

15
24
21.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
246/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/-

-
2
27.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

0
3
18.01.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/4

5
4
25.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/-

-
5
08.02.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

-
6
28.02.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 4/4

7
7
07.03.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/4

0
8
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

-
9
29.06.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

-
10
02.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
11
17.07.2020, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

0
12
28.07.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

10
13
01.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 4/4

5
14
05.08.2020, Cafex Open

SK Žalov (C - 200), K: 4/4

7
15
08.08.2020, Mladcova Open 2020

SK Zlín-Mladcová (C - 300), K: 4/-

-
16
15.08.2020, TC Chrudim Holiday Cup 2020 - U18

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

5
17
20.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

7
18
22.08.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/-

-
19
25.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 5/4

0
20
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/-

-
21
05.09.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

10
22
12.09.2020

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

7
23
19.09.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

15
24
21.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
92/16
28.02.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 4/4

32>16 Šiler Martin- Picek Samuel6:3, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
28.02.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 4/4

8>4 Picek, Ledvina - Pecháček, Losman 7:6, 6:4
4>2 Brož, Rybín - Picek, Ledvina 7:6, 6:3
získané body: 7 b.
02.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Picek, Losman - Pecha, Havránek 6:4, 6:4
4>2 Lukášek, Ščurek - Picek, Losman 6:2, 6:3
získané body: 7 b.
05.09.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

8>4 Losman, Picek - Dvořák, Páltik 6:2, 6:2
4>2 Losman, Picek - Arefe, Lisner 6:3, 7:6
2>1 Tocháček, Jašek - Losman, Picek 6:4, 6:2
získané body: 10 b.
12.09.2020

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

32>16 Picek Samuel- Kosma Andrej6:0, 6:1
16>8 Picek Samuel- Bouchner Aleš6:3, 6:2
8>4 Picek Samuel- Kralik Florian6:0, 6:0
4>2 Picek Samuel- Páral Radim1:6, 7:6 (6), 5:4, scr.
2>1 Grün Vojtěch- Picek Samuel6:2, 6:2
získané body: 20 b.
12.09.2020

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

16>8 Picek, Zeman - Duchoň, Havel 7:5, 6:4
8>4 Picek, Zeman - Páral, Malek scr.
4>2 Bouchner, Špaček - Picek, Zeman 6:2, 6:4
získané body: 7 b.
19.09.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

8>4 Burda, Picek - Doležel, Burián 6:4, 6:4
4>2 Burda, Picek - Kafka, Šusta 6:3, 2:6, 1:0 (8)
2>1 Burda, Picek - Šiler, Štreit 6:2, 6:3
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, Slavoj Žiželice (2) - Lokomotiva Nymburk (6)
4
2.
22 - I. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Mladá Boleslav B (4) - Slavoj Žiželice (2)
4
3.
22 - I. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Žiželice (2) - Sokol Říčany (7)
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, Slavoj Žiželice (2) - Lokomotiva Nymburk (6)
0
2.
22 - I. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Mladá Boleslav B (4) - Slavoj Žiželice (2)
0
3.
22 - I. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Žiželice (2) - Sokol Říčany (7)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8