Český tenisový svaz

Vymazal Kryštof

Datum narození:
04.06.2008
Platnost reg. do:
02.02.2022
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK PRECHEZA Přerov o.s.
874 (6)
 
 
 
2020
TK Milo Olomouc
287 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
15.07.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

16>8 Přikryl, Kuba - Vymazal, Hromek 7:5, 4:6, 7:6
získané body: 0 b.
18.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 300), K: 4/4

8>4 Vymazal, Spáčil - Hamerník, Salivar 6:2, 6:0
4>2 Pelc, Jandík - Vymazal, Spáčil 6:1, 4:6, 1:0
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - SK Vitality Slezsko o.s. A(7)
3
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, TK Mohelnice, z.s.(2) - TK Milo Olomouc B(4)
0
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - Beskydský tenisový klub(5)
0
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina B
20.06.2020, Městský tenisový klub Karviná(8) - TK Milo Olomouc C(4)
0
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina B
27.06.2020, TK Milo Olomouc C(4) - SK JC Sport Opava B(1)
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - SK Vitality Slezsko o.s. A(7)
3
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, TK Mohelnice, z.s.(2) - TK Milo Olomouc B(4)
5
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - Beskydský tenisový klub(5)
1
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina B
20.06.2020, Městský tenisový klub Karviná(8) - TK Milo Olomouc C(4)
0
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina B
27.06.2020, TK Milo Olomouc C(4) - SK JC Sport Opava B(1)
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12
30.11.2019, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/4

4>2 Dvořák, Vymazal - Pajer, Kuch 6:2, 6:2
2>1 Dvořák, Vymazal - LUKŠ, Bajgar 4:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
22.02.2020, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 500), K: 4/4

4>2 Lošák, Vymazal - Baar, Tichý 6:3, 6:0
2>1 Slováček, Buba - Lošák, Vymazal 6:7 (5), 7:5, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
28.07.2020

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

8>4 Vymazal, Horský - Brtník, Staněk 6:0, 6:0
4>2 Vymazal, Horský - Vondráček, Vondráček 6:4, 6:2
2>1 Vymazal, Horský - Průdek, Mudra 6:4, 6:0
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - TK Mohelnice, z.s. (7)
9
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - Tenis Nový Jičín z.s. (3)
3
3.
Oblastní přebor skupina B
28.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2)
15
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - TK Mohelnice, z.s. (7)
9
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - Tenis Nový Jičín z.s. (3)
8
3.
Oblastní přebor skupina B
28.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2)
0
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44