Český tenisový svaz

Kovačka Matouš

Datum narození:
09.03.2005
Platnost reg. do:
20.11.2021
Klub:
Sokol Říčany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Sokol Říčany
422 (12)
 
 
 
2017
Sokol Říčany
226 (15)
997 (3)
 
 
2018
Sokol Říčany
217 (1)
675 (4)
 
 
2019
Sokol Říčany
 
195 (12)
1081 (3)
 
2020
Sokol Říčany
 
114 (1)
404 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Sokol Říčany (4) - Tenisový klub Benátky nad Jizerou (6)
1
1.
15 - IV. třída D
6.6.2020 NT 14.6.2020, 1.TK Pacov B (1) - Sokol Říčany C (8)
0
2.
15 - IV. třída D
20.6.2020 NT 24.6.2020, Sokol Říčany C (8) - WILSON Tenis Centrum (4)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Sokol Říčany (4) - Tenisový klub Benátky nad Jizerou (6)
3
1.
15 - IV. třída D
6.6.2020 NT 14.6.2020, 1.TK Pacov B (1) - Sokol Říčany C (8)
0
2.
15 - IV. třída D
20.6.2020 NT 24.6.2020, Sokol Říčany C (8) - WILSON Tenis Centrum (4)
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
28.02.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 4/4

16>8 Kovačka, Šiler - Vávra, Hrášek 6:3, 6:4
8>4 Brož, Rybín - Kovačka, Šiler 3:6, 7:6, 1:0 (3)
získané body: 5 b.
17.07.2020, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

8>4 Šiler, Kovačka - Brabec, Šmejkal 6:4, 6:3
4>2 Vala, Kafka - Šiler, Kovačka 6:4, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 7 b.
25.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/5

16>8 Kovačka, Šiler - Orava, Korec 6:0, 6:0
8>4 Kovačka, Šiler - Janko, Toman 6:1, 6:2
4>2 Kovačka, Šiler - Taláb, Taláb 0:6, 7:5, 1:0 (8)
2>1 Barták, Krischke - Kovačka, Šiler 0:6, 6:3, 1:0 (5)
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, Slavoj Český Brod B (3) - Sokol Říčany (7)
0
2.
22 - I. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, Sokol Říčany (7) - LTC Mladá Boleslav A (1)
0
3.
22 - I. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Žiželice (2) - Sokol Říčany (7)
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, Slavoj Český Brod B (3) - Sokol Říčany (7)
3
2.
22 - I. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, Sokol Říčany (7) - LTC Mladá Boleslav A (1)
0
3.
22 - I. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Žiželice (2) - Sokol Říčany (7)
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7