Český tenisový svaz

Dvořák Lukáš

Datum narození:
16.07.2006
Platnost reg. do:
15.11.2019
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
SK HAMR, z.s.
389 (12)
 
 
 
2018
SK HAMR, z.s.
163 (20)
810 (3)
 
 
2019
SK HAMR, z.s.
91 (1)
326 (9)
 
 
2020
Lob S.A. Bohnice, zs
 
130 (15)
926 (3)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. 2.třída B
28.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0
2.
24. 2.třída B
12.5.2019, Tempo Praha - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
3.
24. 2.třída B
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - SK OAZA Praha B
1
4.
24. 2.třída B
9.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
5.
24. 2.třída B
16.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TO Bohemians Praha
1
6.
24. 2.třída B
23.6.2019, TK Písnice - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. 2.třída B
28.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
2.
24. 2.třída B
12.5.2019, Tempo Praha - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
3.
24. 2.třída B
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - SK OAZA Praha B
1
4.
24. 2.třída B
9.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
5.
24. 2.třída B
16.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TO Bohemians Praha
1
6.
24. 2.třída B
23.6.2019, TK Písnice - Lob S.A. Bohnice, zs B
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

0
3
14.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
4
19.01.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 4/4

30
5
09.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

20
6
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

0
7
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

15
8
09.03.2019

Sokol Čimice (C - 400), K: 4/4

15
9
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 10/10

0
10
23.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
11
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
12
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

10
13
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

0
14
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
15
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

40
16
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

22
17
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/-

0
18
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/4

15
19
07.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

10
20
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
21
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

16
22
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

24
23
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

0
24
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

24
 Jednotlivci celkem
291/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

0
3
14.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
4
19.01.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 4/4

15
5
09.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

7
6
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

16
7
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

10
8
09.03.2019

Sokol Čimice (C - 400), K: 4/4

10
9
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 10/10

0
10
23.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
11
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
12
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

15
13
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

15
14
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
15
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

0
16
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

0
17
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/-

-
18
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/4

0
19
07.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
20
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
21
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

0
22
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

-
23
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

-
24
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

21
 Jednotlivci celkem
201/21
19.01.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 4/4

8>4 Dvořák, Sedláček - Vlasák, Mikez 6:0, 6:0
4>2 Dvořák, Sedláček - FALTA, Špringl scr.
2>1 Dvořák, Sedláček - Hadaščok, Volf 6:4, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
09.03.2019

Sokol Čimice (C - 400), K: 4/4

8>4 Dvořák, Liška - Páltik, Peterka 6:3, 6:4
4>2 Dvořák, Liška - Fojt, Hladík 6:1, 6:4
2>1 Košek, Rieser - Dvořák, Liška 6:0, 6:1
získané body: 10 b.
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

8>4 Sumtsov, Dvořák - Brázda, Tuša 6:3, 6:4
4>2 Sumtsov, Dvořák - Petrofský, Petrofský 6:7, 6:4, 1:0 (06)
2>1 Klofáč, Velek - Sumtsov, Dvořák 6:4, 2:6, 1:0 (07)
získané body: 15 b.