Český tenisový svaz
Název:
O pohár Tenisového klubu DEZA - B
Datum:
17.-21.08.
Pořadatel:
TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400)
Kódové číslo:
816171
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křesala Dušan
Sklářská 187
757 01 Val. Meziříčí
Tel. (1):
603581240
E-mail:
tenisdeza@tenisdeza.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace v pondělí 17.8.2020, počet hráčů 32, postupující do hlavní soutěže 8
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
33
35
0
 
10.04.2020 07:52:16
2.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
30
0
 
08.05.2020 14:44:01
3.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
55
30
0
 
14.05.2020 17:12:48
4.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
61
25
0
 
08.05.2020 17:48:16
5.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
70
25
0
 
13.05.2020 19:28:52
6.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
72
25
0
 
12.05.2020 22:00:48
7.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
0
 
01.04.2020 08:25:05
8.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
0
 
01.04.2020 08:15:50
9.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
0
 
10.05.2020 16:33:26
10.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
0
 
22.05.2020 20:51:56
11.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
0
 
18.05.2020 12:35:40
12.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
0
 
15.04.2020 20:22:46
13.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 HTK Třebíč
141
15
0
 
01.04.2020 00:10:43
14.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
0
 
07.04.2020 18:23:38
15.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
0
 
01.04.2020 10:13:28
16.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
0
 
01.04.2020 00:23:44
17.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
0
 
01.04.2020 11:04:11
18.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
365
9
0
 
01.04.2020 13:46:33
19.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:01:34
20.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:02:04
21.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:47
22.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:49
23.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:07:47
24.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:07:59
25.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:14:20
26.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
0
 
01.04.2020 00:14:25
27.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.04.2020 00:14:42
28.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
0
 
01.04.2020 00:28:35
29.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:39:39
30.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.04.2020 07:27:28
31.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
0
 
01.04.2020 09:58:41
32.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 18:54:53
33.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
01.04.2020 21:37:00
34.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 21:54:34
35.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
02.04.2020 13:28:51
36.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
05.04.2020 21:24:01
37.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
15.04.2020 18:31:17
38.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
29.04.2020 13:25:16
39.
Indraková Eliška 26.04.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
1227
1
0
 
29.04.2020 20:13:05
40.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
0
 
17.05.2020 22:43:58