Český tenisový svaz

Dihlová Nela

Datum narození:
05.06.2009
Platnost reg. do:
01.10.2020
Klub:
TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK BULY ARÉNA Kravaře, z.
371 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
15.06.2019, SK JC Sport Opava D - TK BULY ARÉNA Kravaře
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
15.06.2019, SK JC Sport Opava D - TK BULY ARÉNA Kravaře
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

0
2
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/-

0
3
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

0
4
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

14
5
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/4

0
6
26.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/-

7
7
23.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/-

0
8
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/-

0
9
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/-

7
10
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/-

10
11
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/-

0
12
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

10
13
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
14
20.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/-

0
15
30.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

10
16
03.08.2019

TK SC OSTRAVA (C - 200), K: 4/-

15
17
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/-

0
18
17.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

15
19
20.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

10
20
24.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

15
21
31.08.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
07.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/-

7
23
14.09.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
24
21.09.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

7
25
28.09.2019, Start Cup

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
26
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
153/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

-
2
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/-

-
3
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
4
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

-
5
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/4

0
6
26.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/-

-
7
23.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/-

-
8
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/-

-
9
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/-

-
10
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/-

-
11
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/-

-
12
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

0
13
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
14
20.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/-

-
15
30.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
16
03.08.2019

TK SC OSTRAVA (C - 200), K: 4/-

-
17
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/-

-
18
17.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

0
19
20.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
20
24.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

0
21
31.08.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
07.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/-

-
23
14.09.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

5
24
21.09.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

7
25
28.09.2019, Start Cup

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
12/11

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina C
28.04.2019, TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. - TK Hlučín
1
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina C
16.06.2019, TC Kopřivnice - TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina C
28.04.2019, TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. - TK Hlučín
0
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina C
16.06.2019, TC Kopřivnice - TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2