Český tenisový svaz

BIDZILIA Barbora

Datum narození:
04.01.2009
Platnost reg. do:
23.10.2021
Klub:
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Sokol Horní Počernice,
260 (9)
 
 
 
2021
TK Sokol Horní Počernice,
133 (15)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 4/4

10
2
14.12.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

20
3
28.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

0
4
10.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

0
5
19.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

20
6
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
7
08.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

10
8
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/10

0
9
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

10
10
07.03.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

20
11
13.06.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

0
12
06.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

30
13
09.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

15
14
15.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

10
15
18.07.2020, Poděbradský pohár 2020

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

10
16
25.07.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 300), K: 4/4

15
17
01.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

15
18
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
19
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
20
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
21
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
22
12.09.2020

Lokomotiva Karlovy Vary (C - 200), K: 4/4

15
23
19.09.2020

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 300), K: 4/-

30
24
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

16
25
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/-

24
26
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

32
27
21.12.2019, tenis klánovice

TENIS Klánovice (C - 500), K: -/4

-
28
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: -/5

-
29
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
312/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 4/4

15
2
14.12.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

0
3
28.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

10
4
10.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

15
5
19.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

15
6
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
7
08.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

7
8
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/10

0
9
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

7
10
07.03.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

0
11
13.06.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

10
12
06.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
13
09.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

10
14
15.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

10
15
18.07.2020, Poděbradský pohár 2020

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

15
16
25.07.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 300), K: 4/4

0
17
01.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

0
18
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
19
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
20
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
21
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
22
12.09.2020

Lokomotiva Karlovy Vary (C - 200), K: 4/4

15
23
19.09.2020

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 300), K: 4/-

-
24
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
25
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/-

-
26
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
27
21.12.2019, tenis klánovice

TENIS Klánovice (C - 500), K: -/4

0
28
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: -/5

10
29
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
169/26

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0