Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
14.-18.08.
Pořadatel:
TK Pelhřimov (A - 500)
Místo konání:
TK Pelhřimov
Kódové číslo:
716163
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Reich Evžen
Masarykovo nám. 6
39301 Pelhřimov
Tel. (1):
602 440 177
E-mail:
e.reich@tiscali.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
9
60
0
 
29.05.2020 09:44:33
2.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
10
60
0
 
05.05.2020 20:41:01
3.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
14
60
0
 
13.05.2020 11:36:03
4.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
15
60
0
 
01.06.2020 13:24:50
5.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
27
60
0
 
18.04.2020 20:58:26
6.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
45
0
 
25.05.2020 19:43:32
7.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
37
45
0
 
30.04.2020 09:17:51
8.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
41
35
0
 
20.05.2020 10:56:02
9.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
44
35
0
 
05.04.2020 10:00:20
10.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
52
35
0
 
12.05.2020 20:23:59
11.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
66
30
0
 
05.04.2020 09:59:56
12.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
75
30
0
 
01.06.2020 11:27:41
13.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
0
 
17.04.2020 21:19:38
14.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
99
25
0
 
14.04.2020 14:03:27
15.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
0
 
05.05.2020 12:44:08
16.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
169
20
0
 
10.05.2020 08:57:26
17.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
04.04.2020 20:30:17
18.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
232
15
0
 
14.05.2020 17:49:25
19.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
0
 
23.05.2020 06:33:08
20.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
03.04.2020 10:21:47
21.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
0
 
01.04.2020 13:14:10
22.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
24.04.2020 21:12:41
23.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
396
12
0
 
05.04.2020 10:01:05
24.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
0
 
01.04.2020 08:59:59
25.
Novák Lukáš 22.12.2008 TK Pelhřimov
783
6
0
 
05.04.2020 10:01:52
26.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
01.04.2020 00:02:16
27.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
01.04.2020 00:03:04
28.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:03:16
29.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:05:27
30.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.04.2020 00:09:46
31.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 00:10:15
32.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
0
 
01.04.2020 00:14:39
33.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:24:13
34.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:58:57
35.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
1939
1
0
 
01.04.2020 06:09:11
36.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 11:14:49
37.
Zvolánek Jakub 02.02.2010 TK Pelhřimov
1939
1
0
 
01.04.2020 11:28:33
38.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
02.04.2020 22:13:52
39.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
03.04.2020 21:59:31
40.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
06.04.2020 15:59:49
41.
Jareš Tadeáš 18.01.2010 TK VEVE Tábor
1939
1
0
 
08.04.2020 13:59:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
 
odhlášeno hráčem
21.05.2020 09:27:36