Český tenisový svaz

Mikeš Marek

Datum narození:
07.07.2010
Platnost reg. do:
30.09.2022
Klub:
TK SB Světlá n.Sáz.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK SB Světlá n.Sáz.
149 (20)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 400), K: 6/6

0
2
06.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

20
3
14.12.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 6/6

14
4
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 7/7

18
5
27.12.2019, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 500), K: 4/4

0
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
7
11.01.2020

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/4

10
8
18.01.2020

LTC Humpolec (C - 500), K: 4/4

15
9
25.01.2020, Nopek Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 7/6

0
10
01.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

15
11
08.02.2020, Zruč Winter Cup 2020

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/4

10
12
15.02.2020, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

7
13
22.02.2020, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 6/6

0
14
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

10
15
07.03.2020, HIGHLAND SPORT CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

10
16
13.06.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 6/6

0
17
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

22
18
03.07.2020, TC Chrudim Letní pohár 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

0
19
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

0
20
11.07.2020

LTC Humpolec (C - 300), K: 4/4

30
21
18.07.2020, Lužnice Open

SKT Planá n.Luž. (C - 300), K: 4/4

30
22
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

19
23
01.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 5/4

10
24
03.08.2020, PPS CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 4/-

10
25
05.08.2020

TO SK Žamberk (C - 250), K: 5/5

27
26
08.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/-

15
27
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

22
28
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

28
29
24.08.2020, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 250), K: 4/-

0
30
29.08.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

30
31
12.09.2020

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 300), K: 4/4

30
32
19.09.2020, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 300), K: 4/4

30
33
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

0
 Jednotlivci celkem
432/33

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 400), K: 6/6

14
2
06.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
3
14.12.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 6/6

0
4
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 7/7

13
5
27.12.2019, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 500), K: 4/4

10
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

16
7
11.01.2020

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/4

15
8
18.01.2020

LTC Humpolec (C - 500), K: 4/4

10
9
25.01.2020, Nopek Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 7/6

14
10
01.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

10
11
08.02.2020, Zruč Winter Cup 2020

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/4

15
12
15.02.2020, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

0
13
22.02.2020, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 6/6

0
14
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

0
15
07.03.2020, HIGHLAND SPORT CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

15
16
13.06.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 6/6

0
17
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

0
18
03.07.2020, TC Chrudim Letní pohár 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

10
19
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

0
20
11.07.2020

LTC Humpolec (C - 300), K: 4/4

7
21
18.07.2020, Lužnice Open

SKT Planá n.Luž. (C - 300), K: 4/4

15
22
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

0
23
01.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 5/4

15
24
03.08.2020, PPS CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 4/-

-
25
05.08.2020

TO SK Žamberk (C - 250), K: 5/5

10
26
08.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
27
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

10
28
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

18
29
24.08.2020, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 250), K: 4/-

-
30
29.08.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

-
31
12.09.2020

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 300), K: 4/4

15
32
19.09.2020, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 300), K: 4/4

15
33
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
262/28
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 400), K: 6/6

16>8 Maršík, Mikeš - Hušek, Šmejc 6:3, 2:6, 1:0 (2)
8>4 Maršík, Mikeš - Suchánek, Sviták 6:4, 6:4
4>2 Motal, Klacek - Maršík, Mikeš 4:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 14 b.
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 7/7

16>8 Baštýř, Mikeš - Toman, Marek 7:5, 6:1
8>4 Papavasiliu, Křížek - Baštýř, Mikeš 6:3, 6:2
získané body: 13 b.
11.01.2020

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/4

4>2 Baštýř, Mikeš - LUKŠ, Kij 6:0, 6:2
2>1 Baštýř, Mikeš - Veškrna, Kubát 6:1, 6:4
získané body: 15 b.
18.01.2020

LTC Humpolec (C - 500), K: 4/4

16>8 Mikeš Marek- Vondra Filip6:0, 6:0
8>4 Mikeš Marek- KOŠŤÁL Jakub6:3, 6:2
4>2 Kubát Jan- Mikeš Marek6:1, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
18.01.2020

LTC Humpolec (C - 500), K: 4/4

4>2 Mikeš, Kabrhel - KOŠŤÁL, LUKŠ 6:4, 7:5
2>1 Veškrna, Kubát - Mikeš, Kabrhel 6:1, 7:5
získané body: 10 b.
01.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

4>2 Baštýř, Mikeš - Novák, Lelek 6:4, 6:4
2>1 Trkovský, Hašek - Baštýř, Mikeš 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
13.06.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 6/6

32>16 Vokroj Marek- Mikeš Marek4:6, 7:5, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
11.07.2020

LTC Humpolec (C - 300), K: 4/4

8>4 Zvolánek, Mikeš - Nguyen, Urban 6:4, 6:0
4>2 Novák, Jareš - Zvolánek, Mikeš 6:3, 4:6, 1:0 (2)
získané body: 7 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

32>16 Fencl, Šimek - Chmelař, Mikeš 6:3, 6:2
získané body: 0 b.
05.08.2020

TO SK Žamberk (C - 250), K: 5/5

8>4 Dufek, Mikeš - Jůdl, Nosek 6:4, 6:0
4>2 Chadima, Salivar - Dufek, Mikeš 7:6 (5), 6:2
získané body: 10 b.
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

32>16 Mikeš, Baštýř - Šmíd, Salivar 6:3, 6:0
16>8 Němec, Dujka - Mikeš, Baštýř 6:0, 6:2
získané body: 10 b.
29.08.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

32>16 Mikeš Marek- Jakimczuk Daniel6:0, 6:0
16>8 Mikeš Marek- Pokorný Jan6:1, 7:5
8>4 Mikeš Marek- Mašata David6:2, 6:3
4>2 Mikeš Marek- Zeman Patrik6:3, 6:7, 1:0
2>1 Mikeš Marek- Převrátil Marek6:7 (5), 6:3 (), 1:0 (6)
získané body: 30 b.