Český tenisový svaz
Název:
Sparťanský pohár
Datum:
25.-28.07.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (B - 400)
Kódové číslo:
616086
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Lásková Leona
Za Císařským mlýnem 2/1115
17000 Praha 7
Tel. (1):
724074000
E-mail:
l.laskova@tkspartapraha.cz
Internet:
www.tkspartapraha.cz

Poznámka pořadatele:

Hlavní soutěž 25.-28.7.2020. Prezence do hlavní soutěže telefonicky v pátek 24.7.2020 mezi 15:00-17:00. Vrchní rozhodčí Ing. Leona Lásková - tel.: 724 074 000, ředitel turnaje Radka Bobková - tel.: 776 731 202. Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezenci,která je do 17:00 hod.)i s časovým plánem na sobotu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
0
 
10.05.2020 23:50:29
2.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
0
 
15.04.2020 14:28:11
3.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
0
 
04.04.2020 16:43:05
4.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
0
 
25.05.2020 13:30:52
5.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
12.05.2020 12:02:19
6.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
0
 
21.05.2020 20:30:48
7.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
 
19.05.2020 14:33:39
8.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
 
25.05.2020 21:48:59
9.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
0
 
09.04.2020 21:47:20
10.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
08.05.2020 00:48:15
11.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
24.05.2020 20:50:44
12.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
0
 
31.05.2020 01:57:21
13.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
0
 
02.04.2020 19:09:35
14.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
 
15.05.2020 20:30:37
15.
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany
131
12
0
 
12.04.2020 12:13:25
16.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
 
06.04.2020 12:12:20
17.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
 
01.04.2020 00:43:19
18.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
0
 
05.05.2020 09:38:19
19.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
 
11.04.2020 21:35:05
20.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
 
08.05.2020 13:02:00
21.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
166
12
599
 
29.05.2020 05:37:04
22.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
191
9
145
 
24.05.2020 22:58:34
23.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
10.05.2020 22:00:47
24.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
214
9
92
 
30.05.2020 15:04:43
25.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
 
10.05.2020 20:35:22
26.
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice
236
9
146
 
13.05.2020 10:26:33
27.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
 
03.05.2020 20:18:24
28.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
 
05.04.2020 08:34:45
29.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
 
30.04.2020 11:42:21
30.
Bejčková Adéla 09.04.2008 TK Kadaň
280
6
100
 
11.05.2020 20:12:16
31.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
282
6
168
 
17.04.2020 08:39:09
32.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
 
28.05.2020 20:33:36
33.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
294
6
290
 
18.05.2020 16:36:02
34.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
0
 
01.04.2020 07:26:14
35.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
 
03.05.2020 08:25:19
36.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.04.2020 11:04:53
37.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
357
6
67
 
02.04.2020 11:06:40
38.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
 
06.05.2020 22:29:27
39.
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé
496
4
88
 
02.04.2020 09:51:07
40.
Matoušková Barbora 30.10.2008 Severočeská tenisová o.s.
557
4
134
 
09.05.2020 13:41:37
41.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
 
07.04.2020 23:14:38
42.
Martincová Ester 27.02.2007 TJ Sokol Vysočany
597
4
184
 
30.05.2020 21:59:19
43.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
658
3
31
 
29.05.2020 17:13:18
44.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
693
3
120
 
27.05.2020 16:15:18
45.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
 
14.05.2020 13:16:28
46.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
 
01.04.2020 00:19:13
47.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
796
3
233
 
01.04.2020 00:40:10
48.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
845
1
330
 
01.04.2020 00:16:23
49.
Lens Nausicaä 11.01.2008 LTC Český Krumlov
845
1
460
 
01.04.2020 08:55:11
50.
Šturcová Nikola 31.10.2008 LTC Modřany 2005
845
1
63
 
03.04.2020 13:23:26