Český tenisový svaz

Bohatová Kristýna

Datum narození:
20.02.2007
Platnost reg. do:
28.03.2020
Klub:
Sokol TK Kaplice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Sokol TK Kaplice
694 (4)
 
 
 
2019
Sokol TK Kaplice
197 (12)
645 (3)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. Krajský přebor II.
11.5.2019, LTC Český Krumlov A - Sokol TK Kaplice
0
2.
03. Krajský přebor II.
08.6.2019, Sokol TK Kaplice - LTC Humpolec B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. Krajský přebor II.
11.5.2019, LTC Český Krumlov A - Sokol TK Kaplice
0
2.
03. Krajský přebor II.
08.6.2019, Sokol TK Kaplice - LTC Humpolec B
4
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
10. Krajský přebor II.
12.5.2019, TJ Blatná - LTC Velešín
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
10. Krajský přebor II.
12.5.2019, TJ Blatná - LTC Velešín
4
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13. Krajský přebor II.
27.4.2019, Sokol TK Kaplice - LTC Velešín
1
2.
13. Krajský přebor II.
04.5.2019, TK ZVVZ Milevsko A - Sokol TK Kaplice
3
3.
13. Krajský přebor II.
11.5.2019, Sokol TK Kaplice - TK Ostrovec
1
4.
13. Krajský přebor II.
25.5.2019, LTC Český Krumlov B - Sokol TK Kaplice
3
5.
13. Krajský přebor II.
08.6.2019, Sokol TK Kaplice - Jiskra Bechyně
1
6.
13. Krajský přebor II.
15.6.2019, TK Prachatice z.s. - Sokol TK Kaplice
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13. Krajský přebor II.
27.4.2019, Sokol TK Kaplice - LTC Velešín
0
2.
13. Krajský přebor II.
04.5.2019, TK ZVVZ Milevsko A - Sokol TK Kaplice
0
3.
13. Krajský přebor II.
11.5.2019, Sokol TK Kaplice - TK Ostrovec
0
4.
13. Krajský přebor II.
25.5.2019, LTC Český Krumlov B - Sokol TK Kaplice
2
5.
13. Krajský přebor II.
08.6.2019, Sokol TK Kaplice - Jiskra Bechyně
1
6.
13. Krajský přebor II.
15.6.2019, TK Prachatice z.s. - Sokol TK Kaplice
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
15. Krajský přebor I.
28.4.2019, Sokol TK Kaplice - TK Soběslav
9
2.
15. Krajský přebor I.
05.5.2019, TK SK Dobrá Voda u Č.B. - Sokol TK Kaplice
6
3.
15. Krajský přebor I.
12.5.2019, TK Sezimovo Ústí - Sokol TK Kaplice
4
4.
15. Krajský přebor I.
26.5.2019, Sokol TK Kaplice - TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1
5.
15. Krajský přebor I.
09.6.2019, TK Pelhřimov B - Sokol TK Kaplice
1
6.
15. Krajský přebor I.
16.6.2019, Sokol TK Kaplice - Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
9
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
15. Krajský přebor I.
28.4.2019, Sokol TK Kaplice - TK Soběslav
0
2.
15. Krajský přebor I.
05.5.2019, TK SK Dobrá Voda u Č.B. - Sokol TK Kaplice
5
3.
15. Krajský přebor I.
12.5.2019, TK Sezimovo Ústí - Sokol TK Kaplice
0
4.
15. Krajský přebor I.
26.5.2019, Sokol TK Kaplice - TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1
5.
15. Krajský přebor I.
09.6.2019, TK Pelhřimov B - Sokol TK Kaplice
1
6.
15. Krajský přebor I.
16.6.2019, Sokol TK Kaplice - Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
6
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41