Český tenisový svaz
Název:
Halové MČR
Datum:
14.-17.03.
Pořadatel:
ČTS (H)
Místo konání:
Karlovecká 2918/1B, Opava
Kódové číslo:
306700
Dvorců + povrch:
3 umělá tráva
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Skotnica Luděk
Janáčkova 1450
739 11 Frýdlant n. Ostr.
Tel. (1):
602 537 077
E-mail:
l.skotnica@email.cz

Poznámka pořadatele:

pořadatel SK JC Sport Opava
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
9
45
0
 
30.01.2020 14:30:35
2.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
11
45
0
 
08.12.2019 17:05:55
3.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
14
45
0
 
11.11.2019 20:02:29
4.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
15
45
0
 
01.02.2020 14:12:14
5.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
18
35
0
 
09.01.2020 14:53:37
6.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
22
35
0
1. náhradník StČ
17.02.2020 07:18:05
7.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
23
35
0
 
14.11.2019 21:48:05
8.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
24
35
0
 
16.01.2020 08:46:29
9.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
27
35
0
 
18.11.2019 17:58:51
10.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
28
30
0
 
11.12.2019 09:55:15
11.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
31
30
0
 
15.02.2020 23:41:20
12.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha
32
30
0
 
12.02.2020 15:21:49
13.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
33
30
0
 
14.11.2019 06:46:42
14.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
34
30
0
nominace StČ
10.02.2020 13:58:16
15.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
35
30
0
 
11.02.2020 16:29:07
16.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
37
30
0
 
08.11.2019 17:54:48
17.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
39
30
0
 
09.11.2019 16:06:15
18.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
40
30
0
 
06.01.2020 11:08:54
19.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
42
30
0
 
03.11.2019 21:43:20
20.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
43
30
0
2. náhradník StČ
17.02.2020 07:18:38
21.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
45
25
0
 
10.02.2020 08:25:31
22.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
48
25
0
 
04.01.2020 16:35:15
23.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
49
25
0
nominace StČ
08.02.2020 11:55:10
24.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
52
25
0
 
17.02.2020 14:10:20
25.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
57
25
0
 
10.02.2020 14:19:33
26.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
58
25
0
 
08.01.2020 20:36:36
27.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
0
 
27.01.2020 09:42:07
28.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
63
25
0
 
10.02.2020 18:59:28
29.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
0
 
29.11.2019 11:50:37
30.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
0
 
09.02.2020 18:46:06
31.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
67
20
0
 
06.11.2019 07:03:45
32.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
68
20
0
 
09.02.2020 14:29:04
33.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
78
20
0
 
09.02.2020 18:12:12
34.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
83
20
0
 
10.02.2020 20:44:31
35.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
84
20
0
 
07.11.2019 15:30:20
36.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
86
20
0
nominace VČ
10.02.2020 11:43:36
37.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
89
20
0
 
14.12.2019 23:56:21
38.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
0
 
07.01.2020 13:10:27
39.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
0
 
09.11.2019 10:07:57
40.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
119
15
0
 
10.02.2020 08:52:27
41.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
127
15
0
 
12.02.2020 13:51:57
42.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
15
4
 
02.11.2019 08:31:10
43.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
130
15
0
 
19.11.2019 18:16:15
44.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
131
15
0
nominace JČ
09.02.2020 13:38:07
45.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
137
15
9
1. náhradník VČ
17.02.2020 15:51:07
46.
Mach Jan 05.05.2004 LTC České Budějovice,z.s.
150
12
0
1. náhradník JČ
17.02.2020 07:13:48
47.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
163
12
0
 
10.02.2020 13:10:01
48.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
168
12
17
 
23.12.2019 22:06:05
49.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
184
12
0
 
02.02.2020 12:45:25
50.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
222
9
0
 
01.11.2019 18:34:16
51.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
223
9
0
 
07.01.2020 23:18:18
52.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
227
9
0
 
02.01.2020 10:32:17
53.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
229
9
2
 
27.01.2020 15:45:02
54.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
 
27.11.2019 10:00:20
55.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
 
29.11.2019 21:59:49
56.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
349
6
10
 
19.11.2019 11:33:33
57.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
416
6
3
 
10.02.2020 08:00:36
58.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
432
6
77
 
15.02.2020 10:34:54
59.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
 
25.11.2019 18:40:55
60.
Dočekal Daniel 23.11.2005 HTK Třebíč
1077
1
696
 
03.12.2019 23:41:20
61.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1077
1
6
 
09.02.2020 10:42:51

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
110
15
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 10:32:20
2.
Guzik Martin 12.01.2005 LTC Humpolec
444
6
255
odhlášeno hráčem
09.02.2020 14:30:47
3.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
137
15
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 20:04:40
4.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
17
45
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 16:45:03