Český tenisový svaz

Rousek Šimon

Datum narození:
12.11.2003
Platnost reg. do:
09.03.2021
Klub:
ITS Tennis Club, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
ITS Tennis centre s.r.o.
718 (6)
 
 
 
2016
ITS Tennis centre s.r.o.
450 (1)
 
 
 
2017
ITS Tennis centre s.r.o.
 
297 (9)
 
 
2018
ITS Tennis centre s.r.o.
 
303 (1)
 
 
2019
ITS Tennis Club, z.s.
 
 
331 (9)
 
2020
ITS Tennis Club, z.s.
 
 
223 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.12.2019, ITS Tennis Academy Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.12.2019, ITS Tennis Academy Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: -/5

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'B'
06.06.2020, ITS Tennis Club, z.s.(4) - Tenis Vsetín B(7)
0
2.
Oblastní přebor 'B'
20.06.2020, TC Třinec(2) - ITS Tennis Club, z.s.(4)
0
3.
Oblastní přebor 'B'
27.06.2020, TK Milo Olomouc(1) - ITS Tennis Club, z.s.(4)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'B'
06.06.2020, ITS Tennis Club, z.s.(4) - Tenis Vsetín B(7)
0
2.
Oblastní přebor 'B'
20.06.2020, TC Třinec(2) - ITS Tennis Club, z.s.(4)
0
3.
Oblastní přebor 'B'
27.06.2020, TK Milo Olomouc(1) - ITS Tennis Club, z.s.(4)
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
25.01.2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 5/5

16>8 Doppler, Krist - Kroupa, Rousek 6:3, 3:6, 1:0 (3)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TK Gymnázium Uničov(1) - ITS Tennis Club, z.s.(6)
0
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, ITS Tennis Club, z.s.(6) - T.J. Sokol Šumperk(4)
4
3.
Oblastní přebor skupina B
28.06.2020, TK Na Dolině o.s. B(3) - ITS Tennis Club, z.s.(6)
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TK Gymnázium Uničov(1) - ITS Tennis Club, z.s.(6)
11
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, ITS Tennis Club, z.s.(6) - T.J. Sokol Šumperk(4)
3
3.
Oblastní přebor skupina B
28.06.2020, TK Na Dolině o.s. B(3) - ITS Tennis Club, z.s.(6)
0
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18