Český tenisový svaz

Příhoda Jan

Datum narození:
13.05.2002
Platnost reg. do:
11.11.2019
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Neridé
84 (30)
 
 
 
2014
TK Neridé
37 (45)
571 (4)
 
 
2015
TK Neridé
12 (1)
208 (12)
 
 
2016
TK Neridé
 
73 (25)
850 (3)
 
2017
TK Neridé
 
56 (1)
319 (9)
 
2018
Slavoj Český Brod
 
 
130 (15)
 
2019
Slavoj Český Brod
 
 
50 (25)
401 (6)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01- Středočeská divize
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod
0
2.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, TO SK Mělník - Slavoj Český Brod
6
3.
01- Středočeská divize
5.5.2018 NT 20.5.2018, TJ Měchenice - Slavoj Český Brod
1
4.
01- Středočeská divize
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
1
5.
01- Středočeská divize
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
1
6.
01- Středočeská divize
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Slovan Kladno B - Slavoj Český Brod
0
1.
03- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Bakov n.Jiz. - Slavoj Český Brod B
4
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01- Středočeská divize
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod
0
2.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, TO SK Mělník - Slavoj Český Brod
0
3.
01- Středočeská divize
5.5.2018 NT 20.5.2018, TJ Měchenice - Slavoj Český Brod
0
4.
01- Středočeská divize
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
2
5.
01- Středočeská divize
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
4
6.
01- Středočeská divize
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Slovan Kladno B - Slavoj Český Brod
4
1.
03- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Bakov n.Jiz. - Slavoj Český Brod B
3
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

16>8 Forman, Příhoda - Klír, Mrůzek 6:2, 6:2
8>4 Forman, Příhoda - Palán, Hrdina 7:6 (4), 6:2
4>2 Kljujev, Truhlář - Forman, Příhoda 6:2, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 22 b.
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/-

32>16 Janis Tomáš- Příhoda Jan7:5, 3:0, scr.
získané body: 0 b.
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

32>16 Forman, Příhoda - Pozdenkov, Veigert 7:6, 3:5, scr.
16>8 Šlachta, Jiroušek - Forman, Příhoda 7:6, 6:2
získané body: 21 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

32>16 Příhoda Jan- Šťastný Zoran6:4, 6:4
16>8 Příhoda Jan- Kazda Martin2:6, 6:4, 6:3
8>4 Příhoda Jan- Mareš Vojtěch1:6, 6:4, 6:3
4>2 Semerák Jan- Příhoda Jan7:5, 6:3
získané body: 45 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16>8 Forman, Příhoda - Šťastný, Šťastný 3:6, 6:2, 1:0
8>4 Burian, Baum - Forman, Příhoda 6:3, 6:1
získané body: 16 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Neridé - Slavoj Český Brod
35
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod
4
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Český Brod - TK Radošovice
4
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Český Brod - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
12
6.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
20
 Družstva celkem (2hra)
75
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
130
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
126

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Neridé - Slavoj Český Brod
35
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod
7
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Český Brod - TK Radošovice
5
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Český Brod - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
8
6.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
55
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
130
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
126