Český tenisový svaz
Název:
A5 Optim tour - BPBP cup
Datum:
21.-25.08.
Pořadatel:
LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600)
Dotace:
50000
Kódové číslo:
116118
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Nezavdal Jiří
Smetanova 987
293 01 Mladá Boleslav
Tel. (1):
603 548 071
E-mail:
j.nezavdal@seznam.cz
Internet:
www.optimtour.cz

Poznámka pořadatele:

Poznámka pořadatele:

Další letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020.

Vzhledem k velkému zájmu účastníků Vás žádáme, abyste případné odhlášení z turnaje provedli včas!!!

DOTACE
Celková dotace muži 25.000,-- Kč a další věcné ceny.
DVOUHRA - vítěz obdrží 8.000,-- Kč a pohár a právo účasti na závěrečném turnaji MASTERS Optim Tour. Finalista 4.200,-- Kč / semifinalisté 1.700,-- Kč / čtvrtfinalisté 700,-- Kč.
ČTYŘHRA - vítězové 1.500,-- Kč / finalisté 1.000,-- Kč /semifinalisté 400,-- Kč.


KVALIFIKACE
Prezentace do kvalifikace ve čtvrtek 20.8.2020 od 15:00 do 17:00 formou SMS (SMS budou potvrzovány). Poté bude kvalifikace vylosována a rozpis a pořadí utkání budou zveřejněny na CZTENIS.

HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace do hlavní soutěže v pátek 21.8.2020 od 15:00 do 17:00 formou SMS (SMS budou potvrzovány). Poté bude turnaj vylosován a rozpis a pořadí utkání budou zveřejněny nejpozději ve 20:00 na CZTENIS.


Občerstvení v areálu bude zajištěno s širokou nabídkou jídel a nápojů.

POZOR POZOR --- PARKOVÁNÍ --- POZOR POZOR
***************************************

V době tenisového turnaje se v MB koná Mistrovství České a Slovenské republiky v cyklistice. PROVOZ V SOBOTU 22.8.2020 V MĚSTĚ OMEZEN!
Pro účastníky tenisového turnaje zajištěno parkování na parkovišti u ZIMNÍHO STADIONU (vzdálenost 150 m od areálu LTC MB).
Pro PŘESNÝ POPIS TRASY na parkoviště V SOBOTU 22.8.2020 sledujte odkaz na www.mbtenis.cz.

V pátek 21.8.2020 a v neděli 23.8.2020 možnost parkování na ul. Tř. T.G.M. a u Městského plaveckého stadionu na Štěpánce. Parkování v ul. Vančurova a Zahradníkova zakázáno!
Do parku Štěpánka vjezd zakázán.

POZOR:
Pokud se hráč prezentoval a druhý den se nedostaví k zápasu, pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.


HLAVNÍ SOUTĚŽ

22.8.2020
Rozehra 7:50 - 8:20

8:30 / Žitko - Kubík, Kracík M. - Siniakov, Januška - Rys, Stolín - Pleva, Baum - Dillenz, Vágner - Vögeli, Mareš - Podlešák, Vejvara - Mrůzek, Kozler - Orlita, Štětka - Kraus

9:30 Menšík - Donald, Holiš - Vachtl, Pučálka - Koliev, Kelnar - Příhoda, Arendar - Dušek, Kracík Š. - Beneš

11:30 Hájek, Cintl, Šafář, Nebojsa, Štěpánek, Rinko, Blecha, Kelovský, Michl, Pecák, Vrbka, Pátý, Kadora, Černý, Pavlův, Bolardt

Přihlášky do čtyřher do 14:00


Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
25
30
 
 
03.08.2020 19:44:20
2.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
 
17.05.2020 13:32:01
3.
Reček Dominik 19.02.1995 LTK Liberec
30
30
 
 
01.08.2020 16:18:35
4.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
30
30
 
 
09.08.2020 16:20:35
5.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
35
30
 
 
27.07.2020 11:29:56
6.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
40
25
 
volná karta
13.08.2020 17:56:01
7.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
25
 
volná karta
12.08.2020 08:51:32
8.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
04.08.2020 07:22:59
9.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
27.05.2020 08:47:36
10.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
50
25
 
 
03.07.2020 22:50:34
11.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
 
01.08.2020 20:32:02
12.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
53
25
 
 
02.06.2020 11:15:38
13.
Langmajer Dominik 21.08.1999 TJ Spoje Praha
54
20
 
 
10.07.2020 12:04:13
14.
Cintl Matěj 29.11.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
55
20
 
 
19.06.2020 15:45:44
15.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
 
13.07.2020 17:09:39
16.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
58
20
 
 
30.05.2020 00:08:43
17.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
59
20
 
 
11.08.2020 07:51:47
18.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
 
04.04.2020 12:36:51
19.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
 
05.08.2020 12:02:22
20.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
69
20
252
 
22.07.2020 06:55:58
21.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
 
24.05.2020 15:17:32
22.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
 
17.05.2020 23:08:40
23.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
 
25.07.2020 20:51:45
24.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
77
20
 
 
03.08.2020 14:34:08
25.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
78
20
 
 
16.07.2020 20:03:57
26.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
 
30.06.2020 20:53:18
27.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
 
26.07.2020 05:37:25
28.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
 
18.06.2020 16:53:20
29.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
89
15
 
 
06.08.2020 10:31:34
30.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
 
10.08.2020 12:37:08
31.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
211
9
34
volná karta ČTS
20.07.2020 19:50:45
32.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
214
9
17
 
05.08.2020 22:12:06
33.
Siniakov Daniel 15.01.2003 SK HIT Hradec Králové z.s.
347
6
7
 
19.05.2020 10:43:13
34.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
419
6
21
 
10.08.2020 12:37:29
35.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
426
6
27
volná karta ČTS
31.07.2020 10:55:12
36.
Žitko Radim 08.12.1978 TK Škoda Plzeň z.s.
822
3
 
volná karta
30.07.2020 12:59:03
37.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
908
3
8
 
23.05.2020 11:16:59
38.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
1032
1
20
 
02.04.2020 14:17:05
39.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
229
volná karta ČTS
07.05.2020 15:40:23
40.
Koliev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
1032
1
13
 
11.08.2020 10:31:10
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
93
15
 
 
16.07.2020 20:03:44
2.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
 
05.05.2020 19:45:51
3.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
102
15
 
 
11.08.2020 10:04:17
4.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
111
15
 
 
26.07.2020 12:37:54
5.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
 
29.04.2020 13:41:15
6.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
140
12
 
 
07.08.2020 06:50:25
7.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
 
16.04.2020 09:16:14
8.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
 
31.05.2020 14:03:55
9.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
158
12
 
 
04.08.2020 12:09:33
10.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
185
12
 
 
11.08.2020 09:52:58
11.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
 
16.07.2020 18:54:21
12.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
191
12
 
 
12.07.2020 10:24:31
13.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
 
27.07.2020 21:04:31
14.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
238
9
 
 
19.04.2020 12:47:24
15.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
239
9
67
 
01.04.2020 00:10:32
16.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
 
22.07.2020 09:42:43
17.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
 
25.06.2020 14:44:39
18.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
volná karta
01.05.2020 18:34:39
19.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
334
6
43
 
09.08.2020 13:18:08
20.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
393
6
54
 
11.08.2020 10:14:34
21.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
498
4
388
 
02.07.2020 18:22:22
22.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
 
25.04.2020 00:54:40
23.
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
650
4
161
volná karta
01.08.2020 11:35:00
24.
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
756
3
106
volná karta
30.05.2020 21:42:41
25.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
936
3
98
 
10.08.2020 20:37:16
26.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
1032
1
89
volná karta ČTS
18.04.2020 21:30:39
27.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
1032
1
 
 
23.06.2020 12:34:13
28.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
volná karta ČTS
30.06.2020 21:05:48
29.
Midgley Paul 12.11.1995 TC Dvůr Králové, z.s.
1032
1
 
 
01.07.2020 12:39:14
30.
Vögeli Frederic 15.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
 
volná karta ČTS
14.08.2020 15:19:08

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
233
9
 
odhlášeno hráčem
20.07.2020 12:44:38
2.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
odhlášeno hráčem
22.07.2020 19:23:31
3.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
odhlášeno hráčem
28.07.2020 08:59:11
4.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
46
25
 
odhlášeno hráčem
31.07.2020 14:57:50
5.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
890
3
31
odhlášeno hráčem
05.08.2020 06:47:07
6.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
249
9
 
odhlášeno hráčem
05.08.2020 10:33:28
7.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
09.08.2020 17:36:19
8.
Vavruška Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
odhlášeno hráčem
09.08.2020 22:13:58
9.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
131
12
 
odhlášeno hráčem
10.08.2020 20:07:42
10.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
odhlášeno hráčem
10.08.2020 23:00:09
11.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
134
12
 
odhlášeno hráčem
11.08.2020 09:12:37
12.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
1032
1
24
odhlášeno hráčem
12.08.2020 07:51:21
13.
Cikán Jaroslav 29.11.1983 TK Roja Příbram z.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
13.08.2020 08:45:55
14.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
183
12
 
odhlášeno hráčem
13.08.2020 11:40:46
15.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
odhlášeno hráčem
13.08.2020 18:40:14
16.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
IS: kolizní přihláška
14.08.2020 12:00:44
17.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
118
15
174
odhlášeno hráčem
14.08.2020 17:34:57
18.
Sajdak Hubert 03.07.2002 Lokomotiva Trutnov
822
3
363
odhlášeno hráčem
15.08.2020 07:16:33
19.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
45
25
 
odhlášeno hráčem
15.08.2020 08:50:47
20.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
116
15
299
odhlášeno hráčem
15.08.2020 20:06:15
21.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
129
12
364
odhlášeno hráčem
15.08.2020 20:06:44
22.
Šimek Luboš 16.09.1982 LTC Houštka
731
3
 
odhlášeno hráčem
16.08.2020 22:21:35
23.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
IS: lhůta 8 dní
18.08.2020 12:20:40
24.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
IS: lhůta 8 dní
18.08.2020 12:21:01
25.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
29
30
 
odhlášeno hráčem
18.08.2020 13:38:22
26.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
39
25
 
odhlášeno hráčem
19.08.2020 11:22:09
27.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
odhlášeno hráčem
19.08.2020 12:01:30
28.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
547
4
76
odhlášeno hráčem
19.08.2020 20:09:23
29.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
72
20
112
odhlášeno hráčem
20.08.2020 07:57:35
30.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
115
15
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 08:45:15
31.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
171
12
30
odhlášeno hráčem
20.08.2020 10:51:39
32.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 11:20:30
33.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
344
6
124
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 13:23:28
34.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
187
12
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 13:49:44
35.
Skácel Dan 30.12.1987 TC Brno.
551
4
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 13:57:55
36.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
99
15
422
odhlášeno hráčem
20.08.2020 14:20:34
37.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
28
30
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 14:21:27
38.
Tříška Martin 03.10.1991 TC Realsport Nymburk o.s.
94
15
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 14:37:07
39.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
odhlášeno hráčem
20.08.2020 14:51:44
40.
Kotýk Martin 10.08.1993 TO SK Mělník
251
9
 
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 16:11:29
41.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
193
12
84
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 16:27:32
42.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
978
3
59
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 16:55:01
43.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 17:04:10
44.
Brtnický Filip 25.04.1992 TC Realsport Nymburk o.s.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 17:25:14
45.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
1032
1
704
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 17:29:52
46.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 17:30:33
47.
Hrubý Michal 09.05.1995 Start Liberec
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 17:32:21
48.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov, z.s.
127
12
 
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 17:37:46
49.
Trnka Přemysl 06.08.1996 Tenisklub Cheb
108
15
 
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 17:39:15
50.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
109
15
 
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 17:40:01