Český tenisový svaz

Codl Miroslav

Datum narození:
06.04.1988
Platnost reg. do:
14.03.2021
Klub:
Jiskra Bechyně
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1999
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
146 (15)
613 (4)
 
 
2000
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
81 (25)
371 (6)
 
 
2001
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
56 (1)
213 (12)
 
 
2002
Sokol TK Kaplice
 
118 (20)
487 (6)
 
2003
Sokol TK Kaplice
 
68 (1)
443 (6)
 
2004
Sokol TK Kaplice
 
 
326 (9)
 
2005
Sokol TK Kaplice
 
 
299 (9)
859 (3)
2006
Sokol TK Kaplice
 
 
156 (12)
407 (4)
2007
Sokol TK Kaplice
 
 
148 (1)
248 (12)
2008
Sokol TK Kaplice
 
 
 
222 (15)
2009
Sokol TK Kaplice
 
 
 
388 (12)
2010
Sokol TK Kaplice
 
 
 
271 (15)
2011
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
 
 
 
376 (12)
2012
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
 
 
 
202 (20)
2013
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
 
 
 
346 (9)
2014
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
 
 
 
277 (9)
2015
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
 
 
 
323 (9)
2016
Jiskra Bechyně
 
 
 
254 (9)
2017
Jiskra Bechyně
 
 
 
398 (6)
2018
Jiskra Bechyně
 
 
 
465 (4)
2019
Jiskra Bechyně
 
 
 
368 (6)
16.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/4

8>4 Codl, Kubáň - Suchánek, Pala 6:2, 6:1
4>2 Codl, Kubáň - Slezák, Vyhlas 6:2, 3:6, 1:0
2>1 Bušek, Mikula - Codl, Kubáň 6:4, 2:6, 1:0
získané body: 10 b.
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/-

32>16 Codl Miroslav- Cintl Matěj6:2, 7:6 (4)
16>8 Codl Miroslav- Trnka Přemysl6:3, 6:3
8>4 Michl Filip- Codl Miroslav7:5, 2:6, 6:3
získané body: 30 b.
10.08.2019

LTC Velešín (C - 300), K: 4/4

8>4 Codl, Mráz - Kadlec, Vácha 6:2, 6:0
4>2 Codl, Mráz - Vyžral, Zíka 6:1, 6:1
2>1 Codl, Mráz - Bayerl, Linha 7:5, 6:2
získané body: 15 b.
31.08.2019

Sokol TK Kaplice (C - 400), K: 4/4

8>4 Codl, Makovec - Vácha, Kordík 6:1, 6:2
4>2 Codl, Makovec - Mikeš, Brabec 6:0, 6:2
2>1 Codl, Makovec - Bartoš, Sekula 6:1, 6:0
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Divize
27.4.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. A - Jiskra Bechyně A
0
2.
01. Divize
04.5.2019, Jiskra Bechyně A - LTC Tábor 1903 A
0
3.
01. Divize
11.5.2019, TK ZVVZ Milevsko A - Jiskra Bechyně A
0
4.
01. Divize
25.5.2019, Jiskra Bechyně A - SKT Planá n.Luž. A
0
5.
01. Divize
08.6.2019, LTC Humpolec A - Jiskra Bechyně A
0
6.
01. Divize
15.6.2019, Jiskra Bechyně A - LTC Tábor 1903 B
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Divize
27.4.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. A - Jiskra Bechyně A
2
2.
01. Divize
04.5.2019, Jiskra Bechyně A - LTC Tábor 1903 A
4
3.
01. Divize
11.5.2019, TK ZVVZ Milevsko A - Jiskra Bechyně A
3
4.
01. Divize
25.5.2019, Jiskra Bechyně A - SKT Planá n.Luž. A
0
5.
01. Divize
08.6.2019, LTC Humpolec A - Jiskra Bechyně A
15
6.
01. Divize
15.6.2019, Jiskra Bechyně A - LTC Tábor 1903 B
3
 Družstva celkem (4hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29
08.6.2019, 01. Divize
LTC Humpolec A - Jiskra Bechyně A
team Němec, Chyba - Codl, Kubeš 3:6, 6:4, 0:1
získané body: 15 b.
15.6.2019, 01. Divize
Jiskra Bechyně A - LTC Tábor 1903 B
team Codl, Kubeš - Fuka, Koutek 6:2, 1:6, 1:0
získané body: 3 b.