Český tenisový svaz

Codl Miroslav

Datum narození:
06.04.1988
Platnost reg. do:
14.03.2021
Klub:
Jiskra Bechyně
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1999
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
146 (15)
613 (4)
 
 
2000
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
81 (25)
371 (6)
 
 
2001
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
56 (1)
213 (12)
 
 
2002
Sokol TK Kaplice
 
118 (20)
487 (6)
 
2003
Sokol TK Kaplice
 
68 (1)
443 (6)
 
2004
Sokol TK Kaplice
 
 
326 (9)
 
2005
Sokol TK Kaplice
 
 
299 (9)
859 (3)
2006
Sokol TK Kaplice
 
 
156 (12)
407 (4)
2007
Sokol TK Kaplice
 
 
148 (1)
248 (12)
2008
Sokol TK Kaplice
 
 
 
222 (15)
2009
Sokol TK Kaplice
 
 
 
388 (12)
2010
Sokol TK Kaplice
 
 
 
271 (15)
2011
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
 
 
 
376 (12)
2012
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
 
 
 
202 (20)
2013
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
 
 
 
346 (9)
2014
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
 
 
 
277 (9)
2015
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
 
 
 
323 (9)
2016
Jiskra Bechyně
 
 
 
254 (9)
2017
Jiskra Bechyně
 
 
 
398 (6)
2018
Jiskra Bechyně
 
 
 
465 (4)
2019
Jiskra Bechyně
 
 
 
368 (6)
2020
Jiskra Bechyně
 
 
 
134 (12)
11.01.2020

TK Strakonice (B - 600), K: 8/8

32>16 Codl Miroslav- Marcolla Jakub7:6 (4), 6:3
16>8 Codl Miroslav- Fiala Tomáš6:2, 7:6 (4)
8>4 Peterka Adam- Codl Miroslav7:6 (3), 6:3
získané body: 30 b.
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

16>8 Linha, Codl - Čížek, Schneider 5:7, 7:5, 1:0 (1)
8>4 Linha, Codl - Kubík, Cintl 7:6 (3), 6:7 (5), 1:0 (8)
4>2 Bolardt, Šťastný - Linha, Codl 6:3, 6:7 (6), 1:0 (7)
získané body: 22 b.
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

16>8 Marcolla, Codl - Kubín, Kvis 1:6, 6:2, 1:0 (8)
8>4 Marcolla, Codl - Cintl, Michl 6:2, 1:6, 1:0 (4)
4>2 Marcolla, Codl - Mikula, Hájek 7:5, 6:2
2>1 Bolardt, Štěpánek - Marcolla, Codl 3:6, 6:2, 1:0 (4)
získané body: 30 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Divize
06.6.2020, Jiskra Bechyně A (4) - TJ TK MANE Hluboká n.V. A (7)
4
2.
01. Divize
20.6.2020, LTC České Budějovice,z.s. B (8) - Jiskra Bechyně A (4)
4
3.
01. Divize
27.6.2020, LTC Tábor 1903 B (6) - Jiskra Bechyně A (4)
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Divize
06.6.2020, Jiskra Bechyně A (4) - TJ TK MANE Hluboká n.V. A (7)
4
2.
01. Divize
20.6.2020, LTC České Budějovice,z.s. B (8) - Jiskra Bechyně A (4)
6
3.
01. Divize
27.6.2020, LTC Tábor 1903 B (6) - Jiskra Bechyně A (4)
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18