Český tenisový svaz
Název:
A4 Optim Tour - Juta Cup
Datum:
24.-28.07.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600)
Kódové číslo:
116061
Dvorců + povrch:
12 A-B Zlín
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Vágner Michal
ul. 17. listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
602 295 746
E-mail:
vagnerm@juta.cz

Poznámka pořadatele:

Další letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020 a jubilejní 20.ročník turnaje ve Dvoře Králové nad Labem pod názvem JUTA CUP.
Turnaj se hraje na antuce.

Celková dotace je 60 000 Kč a další věcné ceny.

Vzhledem k velkému zájmu Vás žádáme, abyste případné
odhlášení z turnaje provedli včas!!!

V případě zájmu o UBYTOVÁNÍ doporučujeme:
www.ubytovani-dvurkralove.cz
(tel. kontakt: +420 722 699 500)

KVALIFIKACE
NB 11 00 hod.: Arendar, Kelnar, Vaculík, Dopita, Křesina, Mareš, Poštolka, Knutson, Šoukal, Klír, Jahelka, Maštálka, Myslivec, Stuchlík, Šmíd, Malý

NB 12 00 hod: Stolín, Januška, Šlachta, Lukáš, Holiš, Kubín, Pánik, Říha, Rais, Hrazdil, Nápravník, Holub, Menšík, Janoušek, Kozler a Peterka

Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.
Pokud se hráč prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.

Rozehra možná od 8 30 - 9 45 hod. na kurtech 1-5

HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek 12:00 - 17:00 pouze SMS na mobil 602 295 746 (budou potvrzovány). Losování v pátek po 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00, nasazení zápasů předkola resp. prvního kola na dvorce na hracích plánech.
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
26
30
10
 
08.07.2020 17:35:38
2.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
 
17.05.2020 13:31:08
3.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
29
30
 
 
17.06.2020 14:32:41
4.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
35
30
 
 
12.06.2020 09:36:39
5.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
 
29.06.2020 13:09:41
6.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
39
25
 
 
22.06.2020 22:18:00
7.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK AGROFERT Prostějov
42
25
 
 
12.07.2020 20:56:16
8.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
45
25
 
 
31.05.2020 21:14:07
9.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
16.06.2020 10:19:55
10.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
27.05.2020 08:46:14
11.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
 
02.07.2020 20:11:06
12.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
53
25
 
 
02.06.2020 11:14:25
13.
Langmajer Dominik 21.08.1999 TJ Spoje Praha
54
20
 
 
10.07.2020 12:05:13
14.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
 
08.07.2020 14:29:09
15.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
59
20
 
 
13.07.2020 21:39:51
16.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
 
01.04.2020 10:18:43
17.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
 
04.04.2020 12:36:30
18.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
66
20
 
 
08.07.2020 17:48:38
19.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
69
20
252
 
09.07.2020 06:51:20
20.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
 
24.05.2020 15:16:24
21.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
 
17.05.2020 23:05:49
22.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
72
20
112
 
22.06.2020 12:44:00
23.
Semerák Jan 26.01.2001 Slavoj Český Brod
73
20
65
 
28.05.2020 23:00:25
24.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
 
03.05.2020 23:58:12
25.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
78
20
 
 
11.06.2020 14:22:02
26.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
 
28.06.2020 21:12:25
27.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
 
30.06.2020 20:51:39
28.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
 
12.07.2020 19:45:41
29.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
122
15
19
volná karta ČTS
23.06.2020 18:32:56
30.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
133
12
11
 
09.07.2020 09:35:27
31.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
volná karta ČTS
31.05.2020 14:01:51
32.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
171
12
30
 
20.06.2020 19:54:40
33.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
 
14.07.2020 10:15:56
34.
Siniakov Daniel 15.01.2003 SK HIT Hradec Králové z.s.
347
6
7
 
19.05.2020 10:42:12
35.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
362
6
28
volná karta
09.07.2020 08:31:55
36.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
426
6
27
volná karta
31.05.2020 18:29:27
37.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
521
4
15
 
19.06.2020 14:08:33
38.
Žitko Radim 08.12.1978 TK Škoda Plzeň z.s.
822
3
 
volná karta
19.06.2020 11:50:10
39.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
1032
1
20
 
20.05.2020 21:48:17
40.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
1032
1
24
volná karta ČTS
03.07.2020 14:04:15
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
 
18.06.2020 16:00:01
2.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
 
06.07.2020 20:45:33
3.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
93
15
 
 
06.07.2020 09:48:57
4.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
15
 
 
05.07.2020 22:28:03
5.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
 
23.05.2020 12:32:19
6.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
 
05.05.2020 19:44:14
7.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
105
15
 
 
11.07.2020 14:36:10
8.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
111
15
 
 
10.06.2020 14:08:58
9.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
118
15
174
 
10.04.2020 22:48:20
10.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
 
18.04.2020 10:37:00
11.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
 
16.04.2020 09:16:47
12.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
146
12
 
 
15.05.2020 21:48:10
13.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
157
12
 
 
03.07.2020 15:03:45
14.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
161
12
 
 
07.07.2020 22:56:10
15.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
187
12
 
 
05.07.2020 22:12:43
16.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
187
12
40
 
07.07.2020 13:18:24
17.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
 
13.07.2020 20:33:54
18.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
238
9
 
 
19.04.2020 12:44:38
19.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
239
9
67
 
01.04.2020 00:06:46
20.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
 
28.05.2020 20:18:24
21.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
315
6
35
 
18.06.2020 20:53:19
22.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
 
01.07.2020 13:42:39
23.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
329
6
86
volná karta
16.07.2020 08:41:44
24.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
344
6
124
volná karta
06.05.2020 21:25:27
25.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
498
4
388
volná karta
07.05.2020 22:23:29
26.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
540
4
128
volná karta ČTS
04.07.2020 11:07:03
27.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
 
15.04.2020 15:15:30
28.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
1032
1
89
volná karta ČTS
18.04.2020 21:28:24
29.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
volná karta ČTS
01.05.2020 17:30:17
30.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
229
 
07.05.2020 15:35:03
31.
Svoboda Jakub 19.08.2003 LTK TEPLICE o.s.
1032
1
55
 
14.06.2020 22:28:46
32.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
1032
1
232
 
26.06.2020 17:24:47

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
1032
1
 
 
23.06.2020 12:31:58
2.
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha
1032
1
 
 
06.07.2020 15:34:09
3.
Dopita Marek 02.09.1990 TC Nové Město n. Metují
126
15
 
 
15.07.2020 13:53:37
4.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
185
12
 
 
17.07.2020 07:31:56
5.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
233
9
 
 
23.07.2020 11:00:11

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
38
25
 
odhlášeno hráčem
07.06.2020 19:40:59
2.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
908
3
8
odhlášeno hráčem
05.07.2020 08:19:43
3.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
08.07.2020 00:15:02
4.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
09.07.2020 13:59:42
5.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
odhlášeno hráčem
12.07.2020 11:36:51
6.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
237
9
18
odhlášeno hráčem
12.07.2020 16:05:03
7.
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec
112
15
 
odhlášeno hráčem
13.07.2020 08:27:08
8.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
419
6
21
odhlášeno hráčem
15.07.2020 10:27:09
9.
Vaněček Tomáš 05.04.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
717
4
 
odhlášeno hráčem
15.07.2020 10:28:38
10.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
152
12
66
odhlášeno hráčem
15.07.2020 22:10:51
11.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
393
6
54
odhlášeno hráčem
16.07.2020 18:03:53
12.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
134
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 22:17:59
13.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
731
3
99
odhlášeno hráčem
17.07.2020 12:44:17
14.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
334
6
43
odhlášeno hráčem
17.07.2020 14:17:41
15.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
odhlášeno hráčem
18.07.2020 11:23:31
16.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
odhlášeno hráčem
18.07.2020 16:22:33
17.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
214
9
17
odhlášeno hráčem
19.07.2020 17:02:28
18.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
50
25
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 17:26:06
19.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
odhlášeno hráčem
19.07.2020 18:35:29
20.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
132
12
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 20:30:45
21.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
717
4
9
odhlášeno pořadatelem
20.07.2020 11:21:13
22.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
25
30
 
odhlášeno hráčem
20.07.2020 13:06:14
23.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
99
15
422
odhlášeno hráčem
20.07.2020 13:26:40
24.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
58
20
 
IS: lhůta 5 dní
20.07.2020 14:41:25
25.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
1032
1
704
odhlášeno hráčem
20.07.2020 18:22:26
26.
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
odhlášeno hráčem
20.07.2020 21:07:35
27.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
odhlášeno hráčem
21.07.2020 12:47:17
28.
Tříška Martin 03.10.1991 TC Realsport Nymburk o.s.
94
15
 
odhlášeno hráčem
21.07.2020 13:20:30
29.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
odhlášeno hráčem
22.07.2020 16:15:11
30.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
odhlášeno hráčem
22.07.2020 17:50:08
31.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
193
12
84
odhlášeno hráčem
22.07.2020 21:29:38
32.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
183
12
 
odhlášeno hráčem
22.07.2020 23:25:45
33.
Jirovský Jakub 02.10.1989 LTC Tábor 1903
419
6
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 07:23:37
34.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
98
15
 
IS: lhůta 8 dní
23.07.2020 08:24:38
35.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
40
25
 
IS: lhůta 8 dní
23.07.2020 08:24:41
36.
Reček Dominik 19.02.1995 LTK Liberec
30
30
 
IS: lhůta 8 dní
23.07.2020 08:24:44
37.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
odhlášeno pořadatelem
23.07.2020 11:17:14
38.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
28
30
 
odhlášeno pořadatelem
23.07.2020 11:29:11
39.
Paroulek Tadeáš 30.12.1999 I.ČLTK Praha
21
35
 
odhlášeno pořadatelem
23.07.2020 11:33:01
40.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
319
6
5
odhlášeno pořadatelem
23.07.2020 13:25:46
41.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 16:26:02