Český tenisový svaz
Název:
A3 Optim tour - TC Brno cup
Datum:
17.-21.07.
Pořadatel:
TC Brno. (A - 600)
Dotace:
52000
Kódové číslo:
116048
Dvorců + povrch:
15 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Šafránek Štěpán
Balbínova 30
61500 Brno
Tel. (1):
732 639 691
E-mail:
stepan@tc-brno.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je zařazen do tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020

DOTACE turnaje bude celkem 52 000 Kč.

PREZENTACE - POZOR ZMĚNA OPROTI PŘEDCHOZÍM ROČNÍKŮM !!!

Prezentace do kvalifikace i do hlavní soutěže bude probíhat VE STEJNÝ ČAS formou sms a to ve ČTVRTEK 16. 7. do 18:00 na čísle 732639691. Potom proběhne v klubovně TC Brno losování kvalifikace a kolem 19:30 bude v IS ČTS zveřejněn časový program páteční kvalifikace.
Losování hlavní soutěže proběhne v klubovně TC Brno v pátek 17. 7. v 17:00 a večer bude v IS ČTS zveřejněno vylosování a časový program na sobotu.
Upozorňujeme hráče, že informační systém uzavírá odhlášky hráčů a to i z hlavní soutěže už ve ČTVRTEK v 18:00 (současně s koncem prezentace).

Kvalifikace může být zrušena v případě nízkého počtu zaprezentovaných hráčů a to případně i až ve čtvrtek v 18:00 (po ukončení prezentace). Naopak v případě vysokého počtu hráček a hráčů v kvalifikaci je možné, že se závěrečné kolo kvalifikace odehraje v sobotu ráno.
V kvalifikaci se bude hrát místo třetího setu super tie break.

AREÁLY
Turnaj se bude hrát ve dvou areálech vzdálených od sebe maximálně 10 minut autem.
TC Brno - adresa Herčíkova 19b
Start Brno - adresa Loosova 1c
Závěrečná kola se budou hrát už jen v areálu TC Brno.

UBYTOVÁNÍ
Kdo má zájem o informace ohledně ubytování, pošlete mail na stepan@tc-brno.cz a bude Vám poslán seznam několika ubytování v blízkosti areálů.

Další informace o okruhu naleznete na stránkách www.optimtour.cz.

Možnost vypletení raket je v areálu TC Brno (Herčíkova 19b)


ČASOVÝ PROGRAM - ÚTERÝ:
Všechny zápasy se hrají v areálu TC Brno (Herčíkova 19b, rozhodčí Štěpán Šafránek tel. 732639691)
10:00 finále čtyřhry mužů
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Paroulek Tadeáš 30.12.1999 I.ČLTK Praha
21
35
 
 
06.07.2020 15:23:45
2.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
25
30
 
 
25.05.2020 14:03:54
3.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
26
30
10
 
02.07.2020 17:55:21
4.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
 
17.05.2020 13:30:53
5.
Reček Dominik 19.02.1995 LTK Liberec
30
30
 
 
01.07.2020 13:50:53
6.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
 
29.06.2020 13:09:06
7.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
35
30
 
 
07.07.2020 10:24:02
8.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
 
08.06.2020 19:45:39
9.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
39
25
 
 
22.06.2020 22:17:36
10.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
40
25
 
 
08.06.2020 18:12:53
11.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
45
25
 
 
31.05.2020 21:13:12
12.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
16.06.2020 10:19:22
13.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
27.05.2020 08:45:45
14.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
50
25
 
 
03.07.2020 22:47:01
15.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
 
02.07.2020 20:00:08
16.
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha
60
20
 
pouze čtyřhra
06.07.2020 08:51:45
17.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
 
01.04.2020 10:17:36
18.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
 
04.04.2020 12:36:11
19.
Paulson Andrew 16.11.2001 TK Sparta Praha
65
20
4
 
05.07.2020 11:25:13
20.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
 
09.06.2020 23:10:56
21.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
 
24.05.2020 15:15:59
22.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
 
17.05.2020 23:05:15
23.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
78
20
 
 
11.06.2020 14:21:44
24.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
 
28.06.2020 21:11:29
25.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
 
30.06.2020 20:51:11
26.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
 
26.06.2020 18:44:25
27.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
 
18.06.2020 15:59:09
28.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
89
15
 
 
14.06.2020 19:51:11
29.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
133
12
11
 
18.05.2020 08:35:42
30.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
 
21.06.2020 20:30:46
31.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
187
12
 
volná karta
27.06.2020 15:26:02
32.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
237
9
18
 
30.06.2020 11:59:25
33.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
254
9
16
 
19.05.2020 11:12:47
34.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
315
6
35
volná karta ČTS
18.06.2020 20:51:50
35.
Pobořil Jan 15.02.1997 TC Brno.
327
6
 
volná karta
24.06.2020 20:17:41
36.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
 
20.06.2020 10:03:26
37.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
679
4
39
volná karta ČTS
30.06.2020 14:26:57
38.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
717
4
9
volná karta ČTS
13.07.2020 11:39:40
39.
Žitko Radim 08.12.1978 TK Škoda Plzeň z.s.
822
3
 
volná karta
17.06.2020 08:18:09
40.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
1032
1
20
 
02.04.2020 14:18:04
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
 
08.07.2020 07:30:48
2.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
volná karta
08.07.2020 14:36:14
3.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
93
15
 
přijat do hlavní soutěže
07.06.2020 19:48:14
4.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
98
15
 
 
05.04.2020 15:49:51
5.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
109
15
 
 
02.07.2020 13:03:41
6.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
111
15
 
 
10.06.2020 14:08:34
7.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
115
15
 
 
01.07.2020 22:20:42
8.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
 
16.04.2020 09:15:42
9.
Chmelík Oliver 22.03.2001 TC Brno.
153
12
81
 
01.04.2020 00:08:52
10.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
157
12
 
 
03.07.2020 15:02:59
11.
Děrkas Zdeněk 30.04.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí
163
12
 
 
05.07.2020 10:43:10
12.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
169
12
117
 
08.04.2020 23:06:03
13.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
171
12
30
 
20.06.2020 19:51:02
14.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
 
23.06.2020 19:45:04
15.
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín
200
9
 
 
16.05.2020 19:44:42
16.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
203
9
51
 
29.06.2020 21:03:15
17.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
224
9
327
 
19.05.2020 20:19:18
18.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
 
28.05.2020 20:17:43
19.
Kopeček Denis 14.10.1993 Start Brno
267
9
 
 
20.05.2020 13:00:11
20.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
 
06.07.2020 17:42:27
21.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
340
6
71
 
05.07.2020 20:25:06
22.
Jež Jiří 25.05.1996 TC Brno.
473
4
 
volná karta
21.06.2020 11:14:47
23.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
634
4
87
volná karta
07.05.2020 23:34:26
24.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
978
3
59
 
11.05.2020 18:06:23
25.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
 
01.04.2020 20:49:34
26.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
 
15.04.2020 15:15:07
27.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
volná karta ČTS
01.05.2020 17:27:49
28.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
229
volná karta ČTS
07.05.2020 15:34:20
29.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
 
27.05.2020 21:13:59
30.
Herzán Miroslav 23.06.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
1032
1
 
 
22.06.2020 15:04:58
31.
Kodat Tobiáš 13.01.2003 TJ Spoje Praha
1032
1
 
volná karta ČTS
06.07.2020 10:07:06
32.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
1032
1
45
 
06.07.2020 11:00:53

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
odhlášeno hráčem
22.06.2020 08:13:02
2.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
odhlášeno hráčem
23.06.2020 18:33:54
3.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
odhlášeno hráčem
25.06.2020 05:46:43
4.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
odhlášeno hráčem
29.06.2020 19:09:30
5.
Siniakov Daniel 15.01.2003 SK HIT Hradec Králové z.s.
347
6
7
odhlášeno hráčem
30.06.2020 11:43:15
6.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
498
4
388
odhlášeno hráčem
01.07.2020 22:57:43
7.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
02.07.2020 00:54:55
8.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
1032
1
89
odhlášeno hráčem
03.07.2020 00:12:07
9.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
349
6
85
odhlášeno hráčem
04.07.2020 14:53:33
10.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
58
20
 
odhlášeno hráčem
05.07.2020 14:34:21
11.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
547
4
266
odhlášeno hráčem
07.07.2020 13:37:07
12.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
908
3
273
odhlášeno hráčem
07.07.2020 20:08:51
13.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
29
30
 
odhlášeno hráčem
07.07.2020 22:11:21
14.
Dostál Petr 22.02.1988 BLTC Brno
822
3
 
odhlášeno hráčem
07.07.2020 23:39:49
15.
Janča Josef 23.05.1976 TK TILIA Brno
1032
1
 
odhlášeno hráčem
08.07.2020 12:42:40
16.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
283
9
23
odhlášeno hráčem
08.07.2020 16:37:33
17.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
1032
1
24
odhlášeno hráčem
08.07.2020 18:08:26
18.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
1032
1
 
odhlášeno hráčem
09.07.2020 21:52:47
19.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
1032
1
94
odhlášeno hráčem
10.07.2020 07:47:21
20.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
odhlášeno hráčem
10.07.2020 09:34:49
21.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
419
6
21
odhlášeno hráčem
10.07.2020 16:17:01
22.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
118
15
174
odhlášeno hráčem
10.07.2020 19:14:10
23.
Doseděl Jakub 17.05.1999 TC Brno.
195
12
 
odhlášeno hráčem
11.07.2020 19:38:22
24.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
214
9
17
odhlášeno hráčem
11.07.2020 23:03:29
25.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
191
12
 
odhlášeno hráčem
12.07.2020 16:07:38
26.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
334
6
43
odhlášeno hráčem
13.07.2020 08:00:41
27.
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec
112
15
 
odhlášeno hráčem
13.07.2020 08:26:06
28.
Lušovský Michal 31.03.1999 TK SC OSTRAVA
91
15
 
odhlášeno pořadatelem
13.07.2020 11:23:03
29.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
odhlášeno hráčem
13.07.2020 13:53:08
30.
Svoboda Jakub 19.08.2003 LTK TEPLICE o.s.
1032
1
55
IS: lhůta 8 dní
13.07.2020 15:14:21
31.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
72
20
112
odhlášeno hráčem
14.07.2020 08:30:02
32.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
IS: lhůta 8 dní
14.07.2020 14:01:12
33.
Tesař Pavel 06.03.1966 TC Brno.
717
4
 
odhlášeno hráčem
15.07.2020 08:06:29
34.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
132
12
 
odhlášeno hráčem
15.07.2020 20:27:14
35.
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
odhlášeno hráčem
15.07.2020 21:07:50
36.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
183
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 12:30:03
37.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
131
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 13:18:56
38.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
odhlášeno hráčem
16.07.2020 13:26:33
39.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
146
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 13:51:43
40.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
28
30
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 14:12:16
41.
Vanko Tomáš 29.09.2001 TC BORS CLUB
1032
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 14:52:50
42.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK AGROFERT Prostějov
42
25
 
odhlášeno pořadatelem
16.07.2020 15:32:31
43.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
99
15
422
odhlášeno hráčem
16.07.2020 17:14:28
44.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
69
20
252
odhlášeno pořadatelem
16.07.2020 17:49:32