Český tenisový svaz

Doseděl Jakub

Datum narození:
17.05.1999
Platnost reg. do:
13.11.2019
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2010
TC Brno.
346 (9)
 
 
 
2011
TC Brno.
181 (15)
689 (4)
 
 
2012
TC Brno.
289 (1)
354 (6)
 
 
2013
TC Brno.
 
195 (12)
 
 
2014
TC Brno.
 
173 (1)
886 (3)
 
2015
TC Brno.
 
 
557 (4)
 
2016
TC Brno.
 
 
369 (6)
 
2017
TC Brno.
 
 
215 (12)
 
2018
TC Brno.
 
 
183 (1)
393 (6)
2019
TC Brno.
 
 
 
282 (9)
26.01.2019, maximus Cup

TTK ESOX (C - 600), K: 5/5

8>4 Stříteský, Doseděl - Paleček, Nerud 6:4, 3:6, 1:0 (8)
4>2 Segeťa, Novobilský - Stříteský, Doseděl 6:4, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 10 b.
23.02.2019, Maximus Cup

TTK ESOX (C - 600), K: 5/6

32>16 Doseděl Jakub- Bartoš Adam6:7, 6:2, 1:0 (8)
16>8 Zoubek Vojtěch- Doseděl Jakub6:7, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
09.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600), K: 8/8

8>4 Doseděl, Paleček - Daniel, Zapletal 6:4, 4:6, 1:0 (4)
4>2 Bačo, Vrba - Doseděl, Paleček 6:0, 6:0
získané body: 22 b.
18.05.2019, ESOX CUP

TTK ESOX (C - 400), K: 5/4

8>4 Bartoš, Kubíček - Doseděl, Jež 0:6, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
29.06.2019

BLTC Brno (B - 400), K: -/8

16>8 Jančík, Vaculík - Daniel, Doseděl 6:2, 6:4
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. DIVIZE A
4.5.2019, TC Brno C - TJ Sokol Uherský Brod
4
2.
01. DIVIZE A
11.5.2019, TC Brno C - TC Bajda Kroměříž
0
3.
01. DIVIZE A
25.5.2019, ŽLTC Brno - TC Brno C
1
1.
02. I.TŔÍDA A
27.4.2019, TK Spartak Jihlava C - TC Brno D
1
2.
02. I.TŔÍDA A
15.6.2019, Start Brno - TC Brno D
0
3.
02. I.TŔÍDA A
22.6.2019, TC Brno D - TK Brno Bosonohy,z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. DIVIZE A
4.5.2019, TC Brno C - TJ Sokol Uherský Brod
0
2.
01. DIVIZE A
11.5.2019, TC Brno C - TC Bajda Kroměříž
8
3.
01. DIVIZE A
25.5.2019, ŽLTC Brno - TC Brno C
0
1.
02. I.TŔÍDA A
27.4.2019, TK Spartak Jihlava C - TC Brno D
1
2.
02. I.TŔÍDA A
15.6.2019, Start Brno - TC Brno D
0
3.
02. I.TŔÍDA A
22.6.2019, TC Brno D - TK Brno Bosonohy,z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
25.5.2019, 01. DIVIZE A
ŽLTC Brno - TC Brno C
team Aregger, Belatka - Chmelík, Doseděl 6:1, 3:1
získané body: 0 b.
15.6.2019, 02. I.TŔÍDA A
Start Brno - TC Brno D
team Coufal, Daniel - Kulhánek, Doseděl 3:6, 6:2, 6:3
získané body: 0 b.