Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
H-Tachlovice, D-Neridé
Kódové číslo:
716830
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Háva Filip
Viničná 201
252 29 Dobřichovice
Tel. (1):
702399674
E-mail:
f.h.tkdobrichovice@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se koná v Tenisovém areálu Tachlovice, ulice Sportovní 286. Cca 5km ze Zličína směr Rudná u Prahy. Autobusové spojení: Praha Zličín metro "B" - Tachlovice linky 309,310 doba jízdy 10minut.

Budeme hrát na 10 dvorcích (i v areálu LTC Rudná), začátek hracího dne od 8h30min.
Příjezd k dvorcům Tachlovice od Prahy ideálně přes EXIT Chrášťany a dále pak přes Jinočany,Dobříč a Tachlovice. V okolí Tachlovice jsou uzávěry. Dojezd na dvorce Rudná bez omezení.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
58
35
 
 
26.04.2018 08:25:26
2.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
99
25
 
 
16.04.2018 18:16:02
3.
Janeček Ondřej 01.03.2006 TK Neridé
101
25
 
 
04.04.2018 11:17:52
4.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
103
25
 
 
10.04.2018 21:30:50
5.
Fröhlich Max 09.07.2007 TK Radošovice
110
25
 
 
30.04.2018 16:28:35
6.
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Radošovice
112
25
 
 
30.04.2018 16:27:13
7.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
113
25
 
 
08.04.2018 07:29:32
8.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
115
25
 
 
15.03.2018 17:03:58
9.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 TJ Sokol Hostivice
116
25
 
 
23.04.2018 17:36:34
10.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
139
20
 
 
28.03.2018 11:01:07
11.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
183
20
 
 
16.04.2018 18:18:10
12.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
255
15
 
 
19.03.2018 17:25:26
13.
Beneda Petr 28.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
267
15
 
 
16.04.2018 15:12:21
14.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
291
12
 
 
20.04.2018 22:54:36
15.
Sudik David 15.09.2006 TK Březnice
319
12
 
 
01.05.2018 19:51:08
16.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
329
12
 
 
27.03.2018 17:31:34
17.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
337
12
 
 
08.04.2018 10:32:38
18.
Němeček Patrik 25.06.2006 TK Neridé
342
12
 
 
09.05.2018 12:05:19
19.
Přistoupil Marek 11.07.2006 SK Tenis Kladno
345
12
 
 
31.03.2018 22:04:40
20.
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TC VITALITY Březnice
346
12
 
 
21.03.2018 16:25:43
21.
Koucký Jakub 08.11.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
442
9
 
 
28.03.2018 22:16:55
22.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
459
9
 
 
15.03.2018 10:07:54
23.
Vrbický Jaroslav 02.10.2007 Slavoj Žiželice
459
9
 
 
01.05.2018 20:03:26
24.
Malý Vítek 19.08.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
474
9
 
 
16.04.2018 22:06:01
25.
Volšička Michal 12.08.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
488
9
 
 
25.03.2018 20:46:15
26.
Hrabánek Petr 05.01.2007 Slavoj Český Brod
547
9
 
 
24.03.2018 19:14:56
27.
Hrabánek Michal 03.12.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
571
9
 
 
21.03.2018 17:52:48
28.
Šmída Adam 02.10.2007 Slavoj Žiželice
615
9
 
 
13.04.2018 20:46:29
29.
Kuba Luboš 10.10.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
786
6
 
 
28.03.2018 22:34:06
30.
STRNAD Daniel 21.07.2007 LTC Slovan Kladno
920
6
 
 
21.03.2018 10:38:06
31.
Boháč Antonín 03.03.2008 Open Tennis Club
2103
1
 
 
15.03.2018 00:03:23
32.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
2103
1
 
 
15.03.2018 00:04:17
33.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
2103
1
 
 
15.03.2018 01:12:32
34.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
2103
1
 
 
15.03.2018 09:47:16
35.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
2103
1
 
 
15.03.2018 12:58:41
36.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
2103
1
 
 
15.03.2018 15:41:12
37.
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé
2103
1
 
 
16.03.2018 10:19:34
38.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
2103
1
 
poslední dle CŽ
16.03.2018 19:45:27
39.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
2103
1
 
volná karta
18.03.2018 12:33:29
40.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
2103
1
 
volná karta
20.03.2018 07:27:24
41.
Zíta Tomáš 26.06.2008 TK Lysá n.L.
2103
1
 
volná karta
22.03.2018 12:10:10
42.
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
2103
1
 
volná karta
22.03.2018 20:29:31
43.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
2103
1
 
volná karta
09.04.2018 13:06:43
44.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
2103
1
 
volná karta StčTS
11.04.2018 11:17:19
45.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
2103
1
 
volná karta
12.04.2018 05:50:02
46.
Bajer Albert 05.10.2006 F.H.TK Dobřichovice
2103
1
 
volná karta
09.05.2018 12:04:23
47.
Škoda Adam 20.03.2006 F.H.TK Dobřichovice
2103
1
 
volná karta
09.05.2018 12:04:46
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
2103
1
 
 
19.03.2018 11:11:19
2.
Svoboda Šimon 30.06.2008 SPORT EDEN Beroun
2103
1
 
 
21.03.2018 08:40:37
3.
Dušek David 25.10.2007 SPORT EDEN Beroun
2103
1
 
 
23.04.2018 10:53:21
4.
Pelikán Daniel 27.04.2006 Open Tennis Club
459
9
 
 
05.05.2018 15:43:43
5.
Hofman Tadeáš 06.09.2007 Open Tennis Club
967
6
 
 
05.05.2018 15:44:18
6.
Prokš Daniel 02.10.2006 TK Březnice
417
9
 
 
07.05.2018 17:01:40
7.
Štreit David 03.08.2006 SK Tenis Kladno
619
6
 
 
07.05.2018 17:02:34

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Uhl Tomáš 28.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
1325
4
 
odhlášeno hráčem
21.03.2018 14:40:08
2.
Elkhaiat Adam 20.09.2006 TK Konstruktiva, z.s.
842
6
 
odhlášeno hráčem
01.04.2018 09:12:00
3.
Krčmář Matouš 03.03.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2103
1
 
odhlášeno hráčem
02.05.2018 17:13:49
4.
Opa Daniel 19.12.2007 TK Čelákovice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
03.05.2018 22:25:23
5.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2103
1
 
odhlášeno pořadatelem
04.05.2018 09:32:21
6.
Červený David 05.07.2008 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
2103
1
 
odhlášeno pořadatelem
04.05.2018 09:32:46
7.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
2103
1
 
odhlášeno pořadatelem
04.05.2018 09:32:58
8.
Klokov Martin 23.10.2008 SK Tenis Kladno
2103
1
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 17:28:39
9.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
07.05.2018 18:38:21
10.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
2103
1
 
odhlášeno hráčem
07.05.2018 20:27:15
11.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
2103
1
 
odhlášeno hráčem
07.05.2018 20:27:55
12.
Pavlok Štěpán 03.05.2008 TK Čelákovice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
08.05.2018 20:58:51
13.
Domalíp Ondřej 30.03.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2103
1
 
odhlášeno hráčem
09.05.2018 11:14:23
14.
Vtelenský Vojtěch 11.05.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
700
6
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 15:46:19
15.
Valentini Diego 28.04.2007 Lokomotiva Beroun
1485
4
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 13:55:33