Český tenisový svaz

Loužecký Jan

Datum narození:
03.05.2007
Platnost reg. do:
13.12.2020
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Lokomotiva Beroun
183 (20)
595 (4)
 
 
2019
Lokomotiva Beroun
105 (25)
415 (6)
 
 
2020
Lokomotiva Beroun
124 (1)
446 (6)
514 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2020, O putovní pohár Lokomotivy Beroun.

Lokomotiva Beroun (C - 350), K: 5/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2020, O putovní pohár Lokomotivy Beroun.

Lokomotiva Beroun (C - 350), K: 5/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Beroun (1) - TK Březnice (6)
1
2.
23 - II. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Lokomotiva Beroun (1) - TC VITALITY Březnice (4)
0
3.
23 - II. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, Open Tennis Club (7) - Lokomotiva Beroun (1)
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Beroun (1) - TK Březnice (6)
2
2.
23 - II. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Lokomotiva Beroun (1) - TC VITALITY Březnice (4)
2
3.
23 - II. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, Open Tennis Club (7) - Lokomotiva Beroun (1)
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
30.11.2019

Řevnická sportovní (C - 500), K: 4/4

8>4 CHot, Loužecký - Císař, Mareš 7:5, 6:0
4>2 Dvořák, Přistoupil - CHot, Loužecký 4:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, Lokomotiva Beroun (1) - Sportclub Řevnice (5)
6
2.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC VITALITY Březnice (7) - Lokomotiva Beroun (1)
1
3.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, TJ TK Neratovice (8) - Lokomotiva Beroun (1)
4
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, Lokomotiva Beroun (1) - Sportclub Řevnice (5)
0
2.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC VITALITY Březnice (7) - Lokomotiva Beroun (1)
0
3.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, TJ TK Neratovice (8) - Lokomotiva Beroun (1)
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14