Český tenisový svaz

STRNAD Daniel

Datum narození:
21.07.2007
Platnost reg. do:
11.01.2020
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Slovan Kladno
920 (6)
 
 
 
2019
LTC Slovan Kladno
434 (12)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.07.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.07.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Slovan Kladno - TC VITALITY Březnice
1
2.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
0
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Slovan Kladno
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Slovan Kladno - TC VITALITY Březnice
1
2.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
0
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Slovan Kladno
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

4>2 STRNAD, Fingerhut - Votava, Laitl 6:4, 6:3
2>1 Klokov, Fric - STRNAD, Fingerhut 6:0, 6:1
získané body: 10 b.
27.07.2019, Babolat open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

4>2 STRNAD, CHot - Pech, Kafka 6:2, 4:6, 1:0 (10)
2>1 STRNAD, CHot - Tikovský, Freiberg 6:3, 4:6, 1:0 (9)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Slovan Kladno - TC VITALITY Březnice
3
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
0
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Slovan Kladno - TK Březnice
0
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ TK Neratovice - LTC Slovan Kladno
4
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
0
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Zdice
12
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Slovan Kladno - TC VITALITY Březnice
4
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
4
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Slovan Kladno - TK Březnice
0
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ TK Neratovice - LTC Slovan Kladno
3
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
0
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Zdice
8
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38