Český tenisový svaz

Prokš Daniel

Datum narození:
02.10.2006
Platnost reg. do:
23.02.2019
Klub:
TK Březnice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Hořovice
1342 (4)
 
 
 
2018
TK Březnice
417 (9)
634 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.04.2018, Pohár starosty Stašova

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.04.2018, Pohár starosty Stašova

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28- III.třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Březnice B - Spartak Rožmitál
0
2.
28- III.třída C
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Březnice B - TK Hořovice
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28- III.třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Březnice B - Spartak Rožmitál
3
2.
28- III.třída C
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Březnice B - TK Hořovice
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
21.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Prokš, Gráfek - Košta, Vaňáč 6:0, 6:1
2>1 Ferus, Kodad - Prokš, Gráfek 6:2, 6:2
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38- III.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Březnice - Spartak Rožmitál
0
2.
38- III.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Lokomotiva Beroun B - TK Březnice
1
3.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Roja Příbram z.s. - TK Březnice
1
4.
38- III.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Hořovice - TK Březnice
1
5.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Březnice - Baník Příbram
1
6.
38- III.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Březnice - Lokomotiva Zdice
0
7.
38- III.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Březnice
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38- III.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Březnice - Spartak Rožmitál
2
2.
38- III.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Lokomotiva Beroun B - TK Březnice
1
3.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Roja Příbram z.s. - TK Březnice
1
4.
38- III.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Hořovice - TK Březnice
1
5.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Březnice - Baník Příbram
1
6.
38- III.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Březnice - Lokomotiva Zdice
0
7.
38- III.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Březnice
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
13.01.2018, R.T.A - LOKO CUP

Lokomotiva Plzeň (C - 400), K: 4/4

4>2 Sudik, Prokš - Zelenka, Milota 6:4, 4:6, 1:0 (9)
2>1 Škopek, Lavička - Sudik, Prokš 3:6, 6:0, 1:0 (11)
získané body: 10 b.
20.01.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/5

8>4 Mutl, Prokš - Slaboch, STRNAD 6:3, 6:1
4>2 Celina, Sudik - Mutl, Prokš 6:3, 6:4
získané body: 10 b.
30.06.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

8>4 Prokš, Štreit - Mits, Klusák 6:2, 6:3
4>2 Prokš, Štreit - Kadrle, Dlouhý 6:2, 6:1
2>1 Prokš, Štreit - CHot, Sudik 6:4, 6:4
získané body: 15 b.
03.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/5

32>16 CHot Vladimír- Prokš Daniel2:6, 6:4, 6:4
získané body: 0 b.
03.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/5

8>4 CHot, Prokš - Lobovský, Baxa scr.
4>2 Brettl, Ulmon - CHot, Prokš 7:5, 6:0
získané body: 0 b.
22.07.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

8>4 Prokš, Kleibl - Hošpes, Kovařík 6:4, 6:3
4>2 CHot, Hrach - Prokš, Kleibl 6:4, 6:4
získané body: 7 b.
11.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Vilt, Prokš - Horák, Fiala 6:3, 6:2
2>1 Žahour, Dufek - Vilt, Prokš 6:4, 3:6, 7:6
získané body: 10 b.
15.09.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

8>4 Štreit, Prokš - Vašta, Klokov 6:0, 6:3
4>2 Kalina, Kecek - Štreit, Prokš scr.
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44 - II.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Radošovice - TK Březnice
0
2.
44 - II.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, SK Tenis Kladno B - TK Březnice
1
3.
44 - II.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Beroun, z.s. - TK Březnice
6
4.
44 - II.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, TO SK Mělník - TK Březnice
3
5.
44 - II.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Březnice - TJ Kralupy o.s.
6
6.
44 - II.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Březnice - SPORT EDEN Beroun
3
7.
44 - II.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Březnice - Tenisový klub Mníšek
4
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44 - II.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Radošovice - TK Březnice
0
2.
44 - II.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, SK Tenis Kladno B - TK Březnice
1
3.
44 - II.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Beroun, z.s. - TK Březnice
5
4.
44 - II.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, TO SK Mělník - TK Březnice
2
5.
44 - II.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Březnice - TJ Kralupy o.s.
0
6.
44 - II.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Březnice - SPORT EDEN Beroun
1
7.
44 - II.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Březnice - Tenisový klub Mníšek
3
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30