Český tenisový svaz

Hrabánek Petr

Datum narození:
05.01.2007
Platnost reg. do:
02.11.2019
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Slavoj Český Brod
547 (9)
 
 
 
2019
Slavoj Český Brod
350 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
2.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
0
3.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod B - I. ČLTPK Čerčany
1
4.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
1
1.
38 - III. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sparta Kutná Hora - Slavoj Český Brod C
3
2.
38 - III. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK PTA Kolín A - Slavoj Český Brod C
0
3.
38 - III. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Český Brod C - Slavoj Žiželice B
1
4.
38 - III. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK PTA Kolín B - Slavoj Český Brod C
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
2.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
0
3.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod B - I. ČLTPK Čerčany
2
4.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
0
1.
38 - III. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sparta Kutná Hora - Slavoj Český Brod C
0
2.
38 - III. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK PTA Kolín A - Slavoj Český Brod C
0
3.
38 - III. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Český Brod C - Slavoj Žiželice B
1
4.
38 - III. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK PTA Kolín B - Slavoj Český Brod C
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
0
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Slavoj Český Brod - TJ LTC Poděbrady
4
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod
9
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
4
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod
12
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Čelákovice
6
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
6
 Družstva celkem (2hra)
41
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
70
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
59

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
9
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Slavoj Český Brod - TJ LTC Poděbrady
3
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod
7
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
4
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod
0
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Čelákovice
6
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
0
 Družstva celkem (4hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
70
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
59