Český tenisový svaz

Hrabánek Petr

Datum narození:
05.01.2007
Platnost reg. do:
01.11.2018
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Slavoj Český Brod
547 (9)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.01.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.01.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
26.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

4>2 Hrabánek, Mareš - Loučka, Tomíška 7:6 (4), 6:1
2>1 Rat, Zíta - Hrabánek, Mareš 6:3, 7:6 (4)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
45 - II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, Slavoj Čerčany - Slavoj Český Brod B
6
2.
45 - II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Český Brod B - Sokol Říčany
4
3.
45 - II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Oáza Říčany - Slavoj Český Brod B
3
4.
45 - II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK PTA Kolín - Slavoj Český Brod B
0
5.
45 - II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Spartak Vlašim - Slavoj Český Brod B
0
6.
45 - II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk o.s.
4
7.
45 - II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
45 - II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, Slavoj Čerčany - Slavoj Český Brod B
4
2.
45 - II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Český Brod B - Sokol Říčany
3
3.
45 - II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Oáza Říčany - Slavoj Český Brod B
5
4.
45 - II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK PTA Kolín - Slavoj Český Brod B
2
5.
45 - II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Spartak Vlašim - Slavoj Český Brod B
5
6.
45 - II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk o.s.
4
7.
45 - II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
17
 Družstva celkem (4hra)
40
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48