Český tenisový svaz

Zíta Tomáš

Datum narození:
26.06.2008
Platnost reg. do:
02.11.2019
Klub:
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Lysá n.L.
284 (15)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
1
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Kolín
1
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - I. ČLTPK Čerčany
3
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
4
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Kolín
0
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - I. ČLTPK Čerčany
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

16>8 Bursa, Sršeň - Zíta, Červenka 6:0, 6:0
získané body: 0 b.
16.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

8>4 Buchanevyč, Zíta - Bambas, Zapletal 6:1, 6:0
4>2 Dufek, Faktor - Buchanevyč, Zíta 7:6 (2), 6:4
získané body: 10 b.
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Volšička, Zíta - Krauskopf, Kroj 6:1, 6:2
4>2 Volšička, Zíta - Köhler, Roubal 6:2, 6:1
2>1 Kozák, Jumar - Volšička, Zíta 7:6, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16>8 Dzúr, Zíta - Kraus, Slaboch 6:1, 6:3
8>4 Dzúr, Zíta - Vrbický, Šmída 6:4, 6:4
4>2 Boháč, Zachař - Dzúr, Zíta 6:0, 6:4
získané body: 22 b.