Český tenisový svaz

Ambrož Bruno

Datum narození:
25.12.2008
Platnost reg. do:
24.10.2018
Klub:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
36.3.třída B
5.5.2018, TK Hovorčovice - LTC Podolí Praha
0
2.
36.3.třída B
19.5.2018, TK Písnice B - LTC Podolí Praha
0
3.
36.3.třída B
9.6.2018, Sokol Petrovice - LTC Podolí Praha
1
4.
36.3.třída B
16.6.2018, LTC Podolí Praha - SK HAMR, z.s. E
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
36.3.třída B
5.5.2018, TK Hovorčovice - LTC Podolí Praha
0
2.
36.3.třída B
19.5.2018, TK Písnice B - LTC Podolí Praha
0
3.
36.3.třída B
9.6.2018, Sokol Petrovice - LTC Podolí Praha
3
4.
36.3.třída B
16.6.2018, LTC Podolí Praha - SK HAMR, z.s. E
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 6/6

0
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

4
3
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/-

0
4
13.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

0
5
20.01.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

0
6
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

0
7
24.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

0
8
03.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/-

10
9
10.03.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

0
10
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

0
11
24.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

0
12
31.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
13
06.04.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/-

0
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

0
15
02.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
16
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/-

0
17
05.07.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/4

0
18
07.07.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (C - 200), K: 4/-

0
19
14.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

0
20
28.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
21
30.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
22
04.08.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/-

0
23
11.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

0
24
13.08.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/-

0
25
14.09.2018, Spořilov CUP 2018

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 4/-

10
 Jednotlivci celkem
24/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 6/6

0
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

-
3
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/-

-
4
13.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

0
5
20.01.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

-
6
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

-
7
24.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
8
03.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/-

-
9
10.03.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
10
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
11
24.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

-
12
31.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
13
06.04.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/-

-
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
15
02.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
16
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/-

-
17
05.07.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/4

0
18
07.07.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (C - 200), K: 4/-

-
19
14.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
20
28.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
21
30.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
22
04.08.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/-

-
23
11.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

-
24
13.08.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/-

-
25
14.09.2018, Spořilov CUP 2018

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/3

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
29.4.2018, TGC Kunratice A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0
2.
42. 1.třída B
20.5.2018, TK Konstruktiva, z.s. - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0
3.
42. 1.třída B
17.6.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TJ Radlice A
1
4.
42. 1.třída B
24.6.2018, SK Meteor Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
29.4.2018, TGC Kunratice A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
8
2.
42. 1.třída B
20.5.2018, TK Konstruktiva, z.s. - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1
3.
42. 1.třída B
17.6.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TJ Radlice A
0
4.
42. 1.třída B
24.6.2018, SK Meteor Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10