Český tenisový svaz

Celina Tobiáš

Datum narození:
21.06.2007
Platnost reg. do:
07.10.2020
Klub:
TK Bohutín, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Bohutín, z.s.
255 (15)
 
 
 
2019
TK Bohutín, z.s.
159 (20)
904 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32- I.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenis Dobříš B - TK Bohutín, z.s.
1
2.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Bohutín, z.s. - Tenisový klub Mníšek
1
3.
32- I.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, SK Tenis Kladno - TK Bohutín, z.s.
6
4.
32- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Bohutín, z.s. - LTC Slovan Kladno
1
5.
32- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Bohutín, z.s. - LTC Beroun
1
6.
32- I.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sportclub Řevnice - TK Bohutín, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32- I.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenis Dobříš B - TK Bohutín, z.s.
1
2.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Bohutín, z.s. - Tenisový klub Mníšek
1
3.
32- I.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, SK Tenis Kladno - TK Bohutín, z.s.
0
4.
32- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Bohutín, z.s. - LTC Slovan Kladno
1
5.
32- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Bohutín, z.s. - LTC Beroun
1
6.
32- I.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sportclub Řevnice - TK Bohutín, z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

15
2
09.12.2017

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/11

0
3
16.12.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 5/4

20
4
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

0
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

27
6
20.01.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/5

20
7
27.01.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (C - 400), K: 5/4

20
8
02.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

27
9
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

20
10
17.02.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 12/11

0
11
24.02.2018

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/4

20
12
17.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 6/4

27
13
24.03.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
14
30.03.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

30
15
21.04.2018, Okresní přebor Příbram

TK Bohutín, z.s. (P - 200), K: 4/-

30
16
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/9

27
17
14.07.2018, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/-

20
18
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

28
19
23.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/-

27
20
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

24
21
15.09.2018

TK Bohutín, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
22
22.09.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

30
23
28.09.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/9

0
 Jednotlivci celkem
462/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

10
2
09.12.2017

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/11

0
3
16.12.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 5/4

15
4
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

0
6
20.01.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/5

15
7
27.01.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (C - 400), K: 5/4

15
8
02.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
9
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
10
17.02.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 12/11

0
11
24.02.2018

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/4

15
12
17.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 6/4

15
13
24.03.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
14
30.03.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
15
21.04.2018, Okresní přebor Příbram

TK Bohutín, z.s. (P - 200), K: 4/-

-
16
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/9

0
17
14.07.2018, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/-

-
18
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

0
19
23.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/-

-
20
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

0
21
15.09.2018

TK Bohutín, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
22.09.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
23
28.09.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/9

0
 Jednotlivci celkem
155/18
20.01.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/5

4>2 Celina, Sudik - Mutl, Prokš 6:3, 6:4
2>1 Šusta, Přistoupil - Celina, Sudik 6:2, 6:1
získané body: 15 b.
27.01.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (C - 400), K: 5/4

4>2 Celina, Sudik - Hanke, Žahour 6:2, 3:6, 1:0 (3)
2>1 Celina, Sudik - Dolenský, Prokš 6:0, 6:2
získané body: 15 b.
24.02.2018

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/4

4>2 Bryol, Celina - Jíša, Reško 6:1, 6:0
2>1 Bryol, Celina - Fajt, Stibůrek 6:4, 6:0
získané body: 15 b.
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

16>8 Martinovič, Přistoupil - Sudik, Celina 6:3, 4:6, 1:0
získané body: 0 b.
15.09.2018

TK Bohutín, z.s. (C - 200), K: 4/4

4>2 Celina, Sudik - Kohout, Kohout 6:0, 6:0
2>1 Celina, Sudik - CHot, Fous 6:3, 6:1
získané body: 15 b.
22.09.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Celina, Sudik - Jánský, Kovařík 6:0, 6:0
4>2 Celina, Sudik - Hauer, Kalina 6:0, 6:2
2>1 Celina, Sudik - Bešťák, Zelenka 6:4, 6:2
získané body: 15 b.