Český tenisový svaz

Klokov Martin

Datum narození:
23.10.2008
Platnost reg. do:
11.10.2019
Klub:
SK Tenis Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK Tenis Kladno
540 (9)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, SK Tenis Kladno B - Tenisový klub Černošice
1
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Tenis Kladno B - Sportclub Řevnice B
1
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno B - Spartak Hořovice
0
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno B
0
5.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno B
0
6.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, TO SK Mělník - SK Tenis Kladno B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, SK Tenis Kladno B - Tenisový klub Černošice
1
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Tenis Kladno B - Sportclub Řevnice B
1
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno B - Spartak Hořovice
0
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno B
0
5.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno B
0
6.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, TO SK Mělník - SK Tenis Kladno B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Bohoněk, Klokov - Košvanec, Aulich 6:1, 6:4
4>2 Šimek, Jurda - Bohoněk, Klokov 6:7, 6:4, 1:0 (4)
získané body: 10 b.
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

16>8 CHot Vladimír- Klokov Martin3:6, 6:2, 6:1
získané body: 0 b.
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

8>4 Klokov, Fric - Löhner, Valenta 6:4, 6:4
4>2 Klokov, Fric - CHot, Hauer 7:5, 6:1
2>1 Klokov, Fric - STRNAD, Fingerhut 6:0, 6:1
získané body: 15 b.
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

4>2 Klokov, Fric - Fogelman, Dzúr 0:6, 6:4, 1:0
2>1 Dzúr, Moravec - Klokov, Fric 6:1, 6:3
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
0
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, SK Tenis Kladno - TC VITALITY Březnice
3
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
0
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
4
5.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
6.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice - SK Tenis Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
0
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, SK Tenis Kladno - TC VITALITY Březnice
3
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
0
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
0
5.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
7
6.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice - SK Tenis Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17