Český tenisový svaz

Valentini Diego

Datum narození:
28.04.2007
Platnost reg. do:
18.01.2020
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Lokomotiva Beroun
1485 (4)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38- III.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Hořovice
0
2.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Lokomotiva Zdice - TK Hořovice
0
3.
38- III.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Hořovice - TK Březnice
0
4.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Hořovice - TK Roja Příbram z.s.
1
5.
38- III.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, Baník Příbram - TK Hořovice
1
6.
38- III.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Hořovice - Lokomotiva Beroun B
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38- III.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Hořovice
0
2.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Lokomotiva Zdice - TK Hořovice
0
3.
38- III.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Hořovice - TK Březnice
0
4.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Hořovice - TK Roja Příbram z.s.
1
5.
38- III.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, Baník Příbram - TK Hořovice
1
6.
38- III.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Hořovice - Lokomotiva Beroun B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
48 - III. třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun B - Sokol Králův Dvůr
0
2.
48 - III. třída C
6.5.2018 NT 19.5.2018, Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná
3
3.
48 - III. třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, Lokomotiva Beroun B - F.H.TK Dobřichovice
1
4.
48 - III. třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun B - Lokomotiva Beroun B
4
5.
48 - III. třída C
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Hořovice - Lokomotiva Beroun B
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
48 - III. třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun B - Sokol Králův Dvůr
0
2.
48 - III. třída C
6.5.2018 NT 19.5.2018, Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná
2
3.
48 - III. třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, Lokomotiva Beroun B - F.H.TK Dobřichovice
0
4.
48 - III. třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun B - Lokomotiva Beroun B
3
5.
48 - III. třída C
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Hořovice - Lokomotiva Beroun B
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15