Český tenisový svaz
Název:
Brosway Cup
Datum:
22.-25.08.
Pořadatel:
Slavoj Žiželice (B - 400)
Kódové číslo:
716192
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Rais Tomáš
Rožumberkova 104
281 29 Žiželice
Tel. (1):
607 772 117
E-mail:
raist@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
0
 
01.04.2020 07:35:41
2.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
138
20
0
 
11.05.2020 15:08:49
3.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
0
 
20.05.2020 04:59:54
4.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
04.04.2020 20:32:04
5.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
232
15
0
 
14.05.2020 17:55:05
6.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
303
12
0
 
03.04.2020 21:57:57
7.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
03.04.2020 10:22:47
8.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
0
 
01.04.2020 13:15:50
9.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
351
12
0
 
04.04.2020 07:54:40
10.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
396
12
0
 
07.04.2020 20:37:14
11.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
448
9
0
 
01.04.2020 10:20:52
12.
Šuráň Vítek 21.11.2009 TK Čelákovice
469
9
0
 
10.04.2020 07:29:42
13.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
0
 
01.04.2020 08:57:45
14.
Zborník Tomáš 20.12.2009 Slavoj Žiželice
1724
3
0
 
14.04.2020 19:57:31
15.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.04.2020 00:06:19
16.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 00:11:13
17.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:25:23
18.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:50:14
19.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 11:19:31
20.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
02.04.2020 21:06:27
21.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
03.04.2020 22:01:50
22.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
03.04.2020 22:45:57
23.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
06.04.2020 16:02:03
24.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
0
 
09.04.2020 00:02:43
25.
Mrkvička František 22.02.2010 Slavoj Žiželice
1939
1
0
 
09.04.2020 10:41:33