Český tenisový svaz

Votava Lukáš

Datum narození:
05.03.2009
Platnost reg. do:
16.10.2020
Klub:
Lokomotiva Zdice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Lokomotiva Zdice
335 (12)
985 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
2
08.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
7/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
2
08.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
10/2
01.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 CHot, Votava - Milota, Zelenka 5:7, 6:3, 1:0
4>2 CHot, Votava - Křivanec, Mazal 6:1, 1:6, 1:0
2>1 Celina, Stichenwirth - CHot, Votava 6:0, 6:3
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, Lokomotiva Zdice (4) - TC VITALITY Březnice (7)
1
2.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, SK Tenis Kladno (3) - Lokomotiva Zdice (4)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, Lokomotiva Zdice (4) - TC VITALITY Březnice (7)
1
2.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, SK Tenis Kladno (3) - Lokomotiva Zdice (4)
7
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
05.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Křivanec, Votava - Bardoděj, Bardoděj 6:1, 6:0
4>2 Křivanec, Votava - Krisman, Hůrka 6:1, 6:0
2>1 Křivanec, Votava - Škopek, Šulc 7:6, 6:4
získané body: 15 b.
25.07.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

4>2 Votava, Škopek - Pokorný, Klika 6:2, 6:2
2>1 Votava, Škopek - Wey, Štrupl 6:3, 6:1
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Zdice (3) - Tenis Dobříš (5)
0
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Bohutín, z.s. (2) - Lokomotiva Zdice (3)
4
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Beroun, z.s. (8) - Lokomotiva Zdice (3)
12
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Zdice (3) - Tenis Dobříš (5)
0
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Bohutín, z.s. (2) - Lokomotiva Zdice (3)
0
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Beroun, z.s. (8) - Lokomotiva Zdice (3)
11
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27