Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
13.-17.07.
Pořadatel:
LTC Tábor 1903 (A - 500)
Místo konání:
LTC Tábor
Kódové číslo:
616050
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Němcová Pavla
K Vodopádu 1550
390 01 Tábor
Tel. (1):
602 661 989
E-mail:
bkt@bkt.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace kvalifikace - pondělí 13.7. do 10:00 osobně

Prezentace hlavní soutěž - pondělí 13.7. do 17:00 hod - možno i telefonicky nebo sms ( 777 198 349 )
- vrchní rozhodčí Jan Fuka - 777 198 349

Losování hlavní soutěže 18:00 - LTC Tábor 1903
Program:
pondělí 13.7. kvalifikace
úterý 14.7. hlavní soutěž dvouhra a čtyřhra
středa 15.7. hlavní soutěž dvouhra a čtyřhra
čtvrtek 16.7. hlavní soutěž dvouhra a čtyřhra

Adresa místa konání : LTC Tábor 1903, K vodopádu 1550, Tábor


Kvůli problémům s parkování přímo u dvorců, možné parkování na adrese:
- Jordánská 34, 390 01 Tábor - 550m, 7 minut pěšky
- Kvapilova 2500/5, 390 03 Tábor (Plavecký stadion) - 600m, 8 minut pěšky
- Čsl.armády - 3 minuty pěšky
Možnost ubytování:
-Thir - vinný bar, bistro & pension, Provaznická 152/1, 390 01 Tábor - 550m, 7 minut pěšky
- Grand Tábor, tel 702300107, www.grandtabor.cz
-Congress & Wellness Hotel Palcát Tábor, 9. května 2471, 390 02 Tábor - 700m, 8 minut pěšky
- Penzion Modrá Růže, Ovocná 63/1, 390 01 Tábor - 750m, 9 minut pěšky
- Pension Dáša, Bílkova 735/6, 390 02 Tábor - 1,3km, 5 minut autem
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
11
45
 
volná karta
05.07.2020 20:12:30
2.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
23
35
 
 
15.05.2020 17:33:41
3.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
25
30
 
 
20.05.2020 18:48:21
4.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
 
 
11.06.2020 23:32:57
5.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
17.05.2020 20:21:04
6.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
 
27.05.2020 09:07:52
7.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
48
25
 
 
21.06.2020 22:54:34
8.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
50
25
 
 
20.06.2020 10:35:13
9.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
 
10.05.2020 23:49:04
10.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
22.05.2020 15:06:27
11.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
 
23.06.2020 12:08:40
12.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
 
15.04.2020 14:27:34
13.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
 
21.06.2020 13:10:21
14.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
 
 
19.06.2020 18:42:53
15.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
 
04.04.2020 16:42:34
16.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
 
 
15.06.2020 13:01:17
17.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
 
19.06.2020 21:03:14
18.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
12.05.2020 11:56:06
19.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
81
20
 
 
19.05.2020 10:09:01
20.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
21.05.2020 20:29:49
21.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
 
19.05.2020 14:22:12
22.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
90
15
 
 
30.05.2020 17:25:36
23.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
 
25.05.2020 21:48:01
24.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
 
25.06.2020 09:01:36
25.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
 
08.06.2020 17:43:57
26.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
 
 
04.05.2020 21:25:13
27.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
08.05.2020 00:37:07
28.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
24.05.2020 20:49:48
29.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
 
16.06.2020 09:21:47
30.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
131
12
19
 
03.07.2020 11:12:00
31.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
136
12
18
volna karta
03.06.2020 22:37:27
32.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
10.05.2020 21:57:48
33.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
volná karta ČTS
30.04.2020 11:38:27
34.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
volná karta ČTS
01.07.2020 00:03:08
35.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
 
07.06.2020 21:30:32
36.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
506
4
98
volná karta ČTS
16.06.2020 21:26:57
37.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
516
4
42
volná karta ČTS
18.06.2020 10:25:33
38.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
volná karta
28.04.2020 20:16:45
39.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha
562
4
37
volná karta ČTS
10.04.2020 08:55:58
40.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
 
07.04.2020 23:14:11
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
 
08.07.2020 11:34:34
2.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
 
08.07.2020 11:37:49
3.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
118
15
 
 
08.07.2020 11:38:12
4.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
121
12
21
 
08.07.2020 11:37:23
5.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
 
06.04.2020 12:11:46
6.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
 
01.04.2020 00:42:39
7.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
154
12
65
 
23.06.2020 10:07:38
8.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
 
05.05.2020 09:37:51
9.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
 
11.04.2020 21:34:27
10.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
 
 
30.06.2020 19:27:05
11.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
 
08.05.2020 13:01:29
12.
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno
168
12
 
 
12.07.2020 16:48:13
13.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
 
06.05.2020 11:57:55
14.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
 
09.05.2020 09:11:50
15.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
243
9
95
 
19.06.2020 06:51:33
16.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
252
9
 
 
07.04.2020 12:50:47
17.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
 
05.04.2020 08:32:02
18.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
302
6
 
 
30.06.2020 19:26:30
19.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.04.2020 11:05:42
20.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TC Brno.
373
6
71
 
23.06.2020 18:55:11
21.
Mottlová Anna 21.12.2008 Open Tennis Club
419
4
163
 
12.07.2020 14:32:03
22.
Vokřínková Sára 31.07.2008 TK Pelhřimov
472
4
106
 
21.06.2020 19:34:26
23.
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
658
3
115
 
28.06.2020 21:50:40
24.
Havlíková Melanie 22.08.2006 TK ZVVZ Milevsko
686
3
 
 
16.06.2020 13:08:09
25.
Lens Nausicaä 11.01.2008 LTC Český Krumlov
845
1
460
 
09.07.2020 20:00:25
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
17
35
 
odhlášeno hráčem
14.06.2020 13:33:17
2.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
18.06.2020 19:44:11
3.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
796
3
233
odhlášeno hráčem
19.06.2020 11:48:17
4.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
odhlášeno hráčem
20.06.2020 16:48:57
5.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
32
30
4
odhlášeno hráčem
22.06.2020 10:38:40
6.
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany
131
12
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 19:22:05
7.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
odhlášeno hráčem
29.06.2020 20:57:49
8.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
odhlášeno hráčem
01.07.2020 07:19:14
9.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
 
odhlášeno hráčem
01.07.2020 13:10:51
10.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
52
25
 
odhlášeno hráčem
02.07.2020 11:27:31
11.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
odhlášeno hráčem
02.07.2020 16:53:57
12.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
282
6
168
odhlášeno hráčem
03.07.2020 12:49:42
13.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
338
6
60
odhlášeno hráčem
03.07.2020 18:11:31
14.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
845
1
330
odhlášeno hráčem
04.07.2020 20:02:50
15.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
279
6
77
odhlášeno hráčem
05.07.2020 07:21:01
16.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
223
9
155
odhlášeno hráčem
05.07.2020 11:18:26
17.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
845
1
83
odhlášeno hráčem
06.07.2020 09:41:02
18.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
225
9
 
IS: lhůta 5 dní
06.07.2020 09:53:41
19.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
odhlášeno hráčem
06.07.2020 19:24:08
20.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
246
9
78
odhlášeno hráčem
07.07.2020 10:01:13
21.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
214
9
92
odhlášeno hráčem
07.07.2020 10:52:36
22.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
234
9
336
odhlášeno hráčem
07.07.2020 15:23:03
23.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
odhlášeno hráčem
08.07.2020 08:33:36
24.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
135
12
40
odhlášeno pořadatelem
08.07.2020 11:45:40
25.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 LTC České Budějovice,z.s.
378
6
122
odhlášeno hráčem
11.07.2020 12:02:39
26.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
329
6
136
odhlášeno hráčem
12.07.2020 14:55:47
27.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno pořadatelem
12.07.2020 16:49:32